2737
2734
عنوان

خمیر مایه ریختم تو شیر

105 بازدید | 4 پست

عمل نکرد، چرا؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

حتما تاریخ انقضاش گذشته...شیرت گرم بود؟

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خمیر مایه فوری رو تو ارد بریزی کافیه دیگه اب لازم نداره. اگه بهبود دهنده هم بزنی و کمی نشاسته خوب پف میکنه و مغز پخت میشه.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2731

خمیر مایه ی فوری منم ریختم تو شیر عمل نکرد مستقیم ریختم تو ارد خمیرش  حسابی پف کرد.

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl