2737
2734
عنوان

بارداری

129 بازدید | 24 پست

خانمایی که به تازگی بچه سقط کردین میشه بیاییییبن????????

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
جانم  من ۲۳ روزه که سقط شده

سلام عزیزم خوبی?میشه بپرسم چراسقط شد?

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم هفت روزه که سقط کردم خیلی ناراحتم😔

2728
سلام عزیزم خوبی?میشه بپرسم چراسقط شد?

بچم قلب داشت هفته هشت برای غربالگری رفتم گفت چند روزی ایست قلبی کرده و مرده 

رفتم بیمارستان مثل درد زایمان کشیدنش بیرون دادم ازمایشگاه ببینم علتش چیه 

من هنوز داغونم 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
منم هفت روزه که سقط کردم خیلی ناراحتم😔

درکت میکنم خیلی سخته 

من دوتاسقط و یک خارج رحم داشتم یک لوله سمت راستمو برداشتن این یکی هم بعد هفت ماه حامله شدم اما خدا ازم گرفتش اگه بود امروز  چهارماهم تموم شده بود 

بچم قلب داشت هفته هشت برای غربالگری رفتم گفت چند روزی ایست قلبی کرده و مرده  رفتم بیمارستان مث ...

آخی عزیزم،منم بخدااندازه زایمانی دردکشیدم توبیمارستان تاسقط شدبعدکورتاژشدم😭من شش هفتگی رشدنکرده بودوقلب نداشت

آخی عزیزم،منم بخدااندازه زایمانی دردکشیدم توبیمارستان تاسقط شدبعدکورتاژشدم😭من شش هفتگی رشدنکرده بود ...

عزیزم ان شاالله یکی دیگه بسلامت بیاری 

2738
درکت میکنم خیلی سخته  من دوتاسقط و یک خارج رحم داشتم یک لوله سمت راستمو برداشتن این یکی هم بعد ...

خدابهمون صبربده،چقدسقط داشتی عزیزم نفهمیدی علتشو?من گفتن بعدازیه ماه علتش مشخش میشه😢

عزیزم ان شاالله یکی دیگه بسلامت بیاری 

مرسی فداتشم،خدابه توم بچه سالم ببخشه ان شالله دیگه هیچ وقت اتفاقی برای بچت نیفته.خواستم بدونم شماشکمت ورم نکرده?من شکمم کوچیک نمیشه خیلی اذیتم😭

مرسی فداتشم،خدابه توم بچه سالم ببخشه ان شالله دیگه هیچ وقت اتفاقی برای بچت نیفته.خواستم بدونم شماشکم ...

اره منم شکم دراوردم زیر شکمم باید بعد سقط محکم ببندی تا شکمت جمع بشه من حوصله نداشتم نبستم 

من خیلی شکمم بزرگ شدموقع بارداری انگارسه ماهه بودم اضافه وزن گرفتم الان بدم میادنمیدونم چیکارکنم😥

خدابهمون صبربده،چقدسقط داشتی عزیزم نفهمیدی علتشو?من گفتن بعدازیه ماه علتش مشخش میشه😢

همش میگفتن اتفاقه من تو شهرستان زندگی میکنم دکترای اینجا همه چوپانن 

دیگه بیمارستان صارم نوبت گرفتم پیش دکتر نیک نفس ۱۱ اردیبهشت قراره برم 

من خیلی شکمم بزرگ شدموقع بارداری انگارسه ماهه بودم اضافه وزن گرفتم الان بدم میادنمیدونم چیکارکنم😥

الانم اگه ببندی خوبه با یک شال محکم ببند خیلی تاثیر داره مثل زایمان میمونه دیگه رحمت باید جمع بشه 

یکم بگذره بهتر میشه 

همش میگفتن اتفاقه من تو شهرستان زندگی میکنم دکترای اینجا همه چوپانن  دیگه بیمارستان صارم نوبت ...

اخی عزیزم خودتوناراحت نکن ان شالله علتش مشخص بشه ومشکلت رفع بشه،تحت نظرباش بعداقدام کن تاباخیال راحت بارداربشی گلم اونجوری بهتره

2706