2726

شهر ری میری؟

تهرانپارس هم مطب داره دکتر من یکی شهرری یکی تهرانپارس

دخترمو دنیا اورده کارش خوبه 

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
شهر ری میری؟ تهرانپارس هم مطب داره دکتر من یکی شهرری یکی تهرانپارس دخترمو دنیا اورده کارش خوبه&nbs ...

ببین من دوره های پریودم ۳۲روزس،الان ۲ماهه وقتای تخمک گذاری رابطه داشتم ولی حامله نشدم خیلی اعصابم خرده نمیدونم چیکارکنم،به نظرت برای این موضوع برم پیشش جواب میگیرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره برو

بین‌میدون معلم و سه راه ورامین

میدون حسن زاده مجتمع مهر مادر دکتر لیلا سعیدی

شنبه ها و دوشنبه ها فکر کنم اونجاست بعد از ظهر ها

۲ ماه خیلی کمه

برا باردار شدن باید تا یک سال صبر کنی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

کارش خوبه تو مرکز ناباروری رویش هم کار میکنه

اره برو بین‌میدون معلم و سه راه ورامین میدون حسن زاده مجتمع مهر مادر شنبه ها و دوشنبه ها فکر کنم ...

میدونم دو ماه کمه ولی چیکارکنم خرده تو ذوقم،حس میکردم بایک بار حامله میشم😞