2726
اره بخدا هرچی نزدیک تر میشم‌میگم خدایا چجوری میشه اونجوری میشه😂😂😂میگم‌برا درد پریودی استرس میگیرم ...

فقط و فقط باید دعا کنیم ک خدا کمکمون کنه.

بقول شوهرم تا اینجا خدا رسوندتت بقیه اش هم کنارته

مردا نمیخوان درد بکشن ک ریلکسن😣

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از الان نه ها خاکشیر دهانه رحمو‌نرم‌میکنه از ۳۸ شروع کن ینی تو ۳۸ باشی با کاسنی قاطی کن بخور 

پس الان زوده خاکشیر.

عرق کاسنی رو مگه نمیگن تو ماه نهم بخورید.یعنی از ۳۶ هم شروع نکنم

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
2728
فقط و فقط باید دعا کنیم ک خدا کمکمون کنه. بقول شوهرم تا اینجا خدا رسوندتت بقیه اش هم کنارته مردا ن ...

اره شوهر منم هی میگه طاهاااا کوچولوم نمیخای بیاییییی میگم بله توکه درد نمیکشی‌من میکشم😂اره به قول شوهرت خدا بزرگه‌من انقد با زایمان طبیعیت حرف زدما‌میگن حدا به ادم یه قدرتی میده که‌نگو انشالله که راحت فارغ شیم‌هممون

پس الان زوده خاکشیر. عرق کاسنی رو مگه نمیگن تو ماه نهم بخورید.یعنی از ۳۶ هم شروع نکنم

اره خاکشیر حیلی زوده کاسنیم رفتی تو ماه‌نهم میتونی بخوری تقریبا ۳۷ به بعد بخور

سلام به همه دوستان انشالله همتون زایمان راحتی داشته باشید و به سلامتی نینی رو بغل کنید از همتون خواهش میکنم موقع زایمان برای منم دعا کنید که زود نینی سالم بیاد تو دلم خیییلی دوست دارم اسمم لیلاس برام دعا کنید . مرسی

سلام به همه دوستان انشالله همتون زایمان راحتی داشته باشید و به سلامتی نینی رو بغل کنید از همتون خواه ...

سلام لیلا جان محتاجیم به دعا چشم حتما عزیزم سر زایمانم دعات میکنم❤❤

اره میگن‌کلا قبل زایمانم باعث میشه دهانه باز شه سر بچه بیاد تو لگن

سلام به خانمای منتظر ان شاالله هممون زایمان خوب و راحتی داشته باشیم.راستی این توپا که میگین همون توپهایی که تو ایروبیک استفاده میکنن؟

باید چه حرکاتی باهاش انجام بدی؟

از چند هفته؟

سلام به خانمای منتظر ان شاالله هممون زایمان خوب و راحتی داشته باشیم.راستی این توپا که میگین همون توپ ...

سلام هستی جون انشالله اره عزیزم توپ بزرگا‌هستنا روش میپری بالا پایین میشی ازونا از هفته ۳۸‌میتونی شروع کنی که اگه دردت بگیره و دنیا بیاد کامل به دنیا بیاد

2706