2726
واسه بچه‌ اولمم یبار یک روز کامل همینطوری دردای پراکنده داشتم که رفتم‌بیمارستان  تو بیمارستان ...

انشالله که همینجوریه نگران‌نباش منم دیروز کارم تموم شد چون نمیخاستم تا دیروز دنیا بیاد از دیروز قشنگ شروع‌کردم پیاده روریو خاکشیرو حتی نزدیکی😁😁

فندق من امروز ۳۹ هفته ام یه شیشه ۴۰ گرمی روغن کرچک طعم دار شوهرم خرید با گلاب قاطیش کردم خوردم همین ...

یاخدا 😂😂😂😂دختر تو داستانی درس کردیا برا خودت نزنی خودتو ناکار کنی😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فندوق کجایی؟ امروز نیستی نکنه درد گرفتت رفتی برای زایمان؟😄

سلام نه بابا کار داشتم دوروزه سرویس خوابای نینی تازه رسیده یکمم کارای دیگه‌کلا‌مشغول بودم از دیروزم که دردم‌گرفته خواهر شوهرم میگه از طرز نشستنت بلند شدنت شکمت معلومه دوسه روزه میزای🤨منم اونجوری گف شب اومدم خاکشیر خوردم نزدیکیم کردم خوابیدم😁😁😁😂😂😂هی شب منتظر بودم کیسم بترکه نترکید😂😂انگار به همین آسونیاس

حالا شما اینطور داری اذیت میشی منم از دیروز تا حالا ی درد بدی افتاده ب جونم.انگار سر بچه بین پاهامه ...

انشالله که چیزی نمیشه دکتر گفته احتمالا زایمان زودرس شی؟اگه‌مشکلی نداشته باشه به خودت استرس نده سعی کن فعالیت زیاد نکنی تا وقت کامل شدنه بچه چیز سنگین برندار بعضی غذاهارو نخور میگن چیزای ترش بخوری رحم‌ دیر باز میشه گوجه بخور من فک‌کنم انقد گوجه خوردم دهانه رحمم بسته بود

2728
اون توپ بزرگا هست واسه زایمانه برای من معجزه کرد چون توی یک ساعت از دو سانت رسیدم به یازده سانت

اره میگن‌کلا قبل زایمانم باعث میشه دهانه باز شه سر بچه بیاد تو لگن

شاید زایمان اولش نیست 

نه بابا اولش بود بعضیا کلا میگم دهانشون انعطاف پذیره نرمه با پیاده رویه معمولی تو خونه باز میشن کلا مونده به زن ادم زایمان طبیعی فقط و فقط بستگی به بدن هرکس داره اصلا هیشکی با هیشکی گرفتنه درداشم یکی نیس

منم یه اطلاعات کلی از خودم بدم!!!

الان که ۳۸ هفتمه اخراشه شنبه میرم تو ۳۹ دوروزم دردای پریودی دارم قشنگ ولی استراحت کردنی خوب میشه و معلوم میشه کاذبن شکمم اومده پایین سرشم تو لگنه‌ولی نمیدونم دهانم‌که هفته پیش معاینه‌کردن بسته بوده الان باز شده یانه!فعلا هیچکاریم‌نکرده بودم از دیروز شروع کردم به خاکشیرو نزدیکی امروزم‌که باید برم‌پیاده رویو ورزش دکترم‌گفته زعفران بخور که کلا از دمنوشا و عرقیجات میترسم‌نگه داشتم اگه تا هفته چهل نشدم اونموقع شروع کنم همه‌میگن‌کرچک بخور به دکترم‌گفتم بخورم‌گف‌نه‌نیازی‌نیس کاری نمیکنه!!منم نخوددم ولی این هفته رد شد بچه نیومد شروع میکنم دیگه که فعلا همینا بیمارستانم رفتین گفتین اپی بزنین نزنن بگین پس ماسک بی حسی بزنین من تحقیق کردم خیلی تو درد فرق میکنه و خوبه

انشالله که چیزی نمیشه دکتر گفته احتمالا زایمان زودرس شی؟اگه‌مشکلی نداشته باشه به خودت استرس نده سعی ...

نه.دکتر ک چیزی نگفته

اما آخه دیروز یهو حالم عوض شده بود.از ترسم تا صبح ازجام تکون نخوردم😎😃

فکر کردم الان تو خونه زایمان میکنم😅😆

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
منم یه اطلاعات کلی از خودم بدم!!! الان که ۳۸ هفتمه اخراشه شنبه میرم تو ۳۹ دوروزم دردای پریودی دارم ...

دیگه شما میتونی هر فعالیتی بکنی ک نی نی بیاد تو بغلتون.

یادتون باشه ماهارو هم دعا کنید

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
نه.دکتر ک چیزی نگفته اما آخه دیروز یهو حالم عوض شده بود.از ترسم تا صبح ازجام تکون نخوردم😎😃 فکر ک ...

نه بابا نگران نباش دیگه دردا طبیعیه استرس بدی نینیتم استرس میگیره بیخودی 

دیگه شما میتونی هر فعالیتی بکنی ک نی نی بیاد تو بغلتون. یادتون باشه ماهارو هم دعا کنید

اره کلا دیگه آزادم😂ولی نه عجله ندارم اصلا زود بیاد یا اللن بیادا میگم هرموقع خواس میاد فقط ورزش و میاده رویو خاکشیر اینا‌میخورم زایمانم راحت تر شه نزدیکیم ببخشید چون میگن‌مایع‌منی باعث میشه دهانه نرم تر شه یچه تو خشکی‌نیاد اذیت شه انجام‌میدم 😊

بیچاره این بچه های ما با این مامانای لووووس. یکی بابد خودمونو جمع کنه😆😁

اره بخدا هرچی نزدیک تر میشم‌میگم خدایا چجوری میشه اونجوری میشه😂😂😂میگم‌برا درد پریودی استرس میگیرم‌میخوابم برا زایمان میخوام‌چیکارکنم😉😂

2706