2737
2734

سلام

فندق جون دیشب رفتم‌پیاده روی همون اولش که هنوز انرژی داشتم پاهامو میکوبیدم به زمین 

بعدشم با اینکه خیلی پادرد و بدن درد داشتم نزدیکی کردم

(زده بودم‌به سیم آخر😂)

خوابیدم‌ساعت ۴ پاشدم رفتم دستشویی دیدم انقباض دارم تایم گرفتم دیدم هر ۲۰ دقیقه دیگه خوابم نبرد موندم منتظر دیدم شد ۵ دقیقه یکبار ولی دردش قابل تحمل بود 

دیگه پاشدم‌ تایمارو نوشتم هر ۵ دقیقه بعد شد ۴ دقیقه  بعد شد ۳ دقیقه

بعد شد هر ۴ دقیقه

بعد شد هر ۶ دق

بعد شد هر  ۱۰ دق

بعدم شد هر ۲۰ دق

بعدم‌کلا خدافظی کرد رفت😐😐😐

از ساعت ۴ تا ۸ صبح سرکارم گذاشته بود این فسقلی

حالم‌گرفته شد گرفتم خوابیدم😂

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی

واسه بچه‌ اولمم یبار یک روز کامل همینطوری دردای پراکنده داشتم که رفتم‌بیمارستان 

تو بیمارستان دردام خوب شد برگشتم خونه

پس فرداش کیسه آبم‌پاره شد

حالا امیدوارم زایمان همین امروز فردا باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فندق من امروز ۳۹ هفته ام

یه شیشه ۴۰ گرمی روغن کرچک طعم دار شوهرم خرید با گلاب قاطیش کردم خوردم همین الان😐

منتظرم ببینم‌چی میشه 

زدم به سیم آخر😅

2731
پس ب زودی قراره نی نی رو بغل کنی. خدایی ک این روزای آخر واقعا سخت تر میگذره

سخته

چون دردای نامنظم دارم از کار و زندگی افتادم همش میگم امروز ممکنه زایمان کنم حتی خونه مامانمم نمیرم

پیاده روی که میکنم کل بدنم درد میگیره انگار که با چوب زدنم وقتی میخوابم دیگه نمیتونم پاشم انقدر درد دارم

دخترم ۳۷ هفته دنیا اومد اصلا اذیت نشدم

منو لایک کنید 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
سخته چون دردای نامنظم دارم از کار و زندگی افتادم همش میگم امروز ممکنه زایمان کنم حتی خونه مامانمم ن ...

حالا شما اینطور داری اذیت میشی

منم از دیروز تا حالا ی درد بدی افتاده ب جونم.انگار سر بچه بین پاهامه.راه رفتن برام سخت شده.انگار قولنجمو میشکونن.نمیدونم داره چه اتفاقی میفته

من نگران زایمان زودرسم.شما نگرانی ک نی نی چرا نمیاد

خدا ب جفتمون کمک کنه

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
2738
سخته چون دردای نامنظم دارم از کار و زندگی افتادم همش میگم امروز ممکنه زایمان کنم حتی خونه مامانمم ن ...

دخترتون تو ۳۷ هفته تمام بدنیا اومد؟

تو دستگاه موند؟

دخترتون تو ۳۷ هفته تمام بدنیا اومد؟ تو دستگاه موند؟

۳۷ هفته و ۵ روز

نه گلم ۳ کیلو بود از ۳۷ که بگذره بچه کامله

نگران نباش منم تو سن بارداری شما علایم زایمان زودرس داشتم ولی میبینی که هنوز دلش نمیخواد بیاد😊

۳۷ هفته و ۵ روز نه گلم ۳ کیلو بود از ۳۷ که بگذره بچه کامله نگران نباش منم تو سن بارداری شما علایم ...

مرسی ک دلگرمم کردی

بدجوری ترسیدم.نمیتونم رو پاهام بند بشم

خدا بخیر کنه والا الان یکی تاپیک زده بود رفتم معاینه دوسانت باز بودم میگم چیکار کردی باز بودی میگه ه ...

شاید زایمان اولش نیست 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2706