2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بخاطر انقباضاتم احتمال زایمان زود رس دارم منم میتونم از این روش ها استفاده کنم روغن ها وماساژ ها ...

عزیزم اگر زایمان زود رس داری برای همه این نکات قبلش با دکترت مشورت کن چون اینا نکاتیه که برای کسایی که زایمان زود رس ندارن و دوره بارداریشون عادی طی میشه حتی برای کسایی که زایمان زود رس دارن میگن زیاد سر پا نایستن و فعالیت زیاد نکنن

2728
سلام چکارکنم وزنم خیلی بالا نره تازه رفتم ماه ۷  خیلی اضافه شدم تاالان۱۰ کیلو

سلام عزیزم اگه قند دوره بارداری داشته باشی دکتر باید بهت دارو بده اگه نداشته باشی باید فعالیتتو زیاد کنی البته اگه زایمان زود رس نداشته باشی فکارای سنگین انجام نده روزی ۲۰ دقیقه پیاده روی بکن حجم غذاهاتو کم کن وعده های غذاییتو افزایش بده  سعی کن زیاد نخوابی چون بیشتر چاقی های بارداری ممکنه از ورم باشه نه چربی و چاقی!

8- این دعا رو بنویسید روی یه کاغذ وکاغذ رو داخل یه نایلون بپیچید و داخل یه پارچه بدوزید و پارچه رو با یه کش سه سانتی (باندازه دور ران پاتون ) بهم بدوزید.زمانی که برای زایمان میرید ببرید و به ران پای راستتون ببندید. اینها آیات قرانند. امام صادق(ع): زمانی که درد زایمان سخت شد برای او پس از «بسم الله» این‌گونه بنویسند: «کَأَنَّهُمْ یَوْمَ یَرَوْنَ ما یُوعَدُونَ لَمْ یَلْبَثُوا إِلَّا ساعَةً مِنْ نَهارٍ، کَأَنَّهُمْ یَوْمَ یَرَوْنَها لَمْ یَلْبَثُوا إِلَّا عَشِیَّةً أَوْ ضُحاها، إِذْ قالَتِ امْرَأَتُ عِمْرانَ رَبِّ إِنِّی‏ نَذَرْتُ‏ لَکَ‏ ما فِی‏ بَطْنِی‏ مُحَرَّراً فَتَقَبَّلْ‏ مِنِّی‏ إِنَّکَ‏ أَنْتَ‏ السَّمِیعُ‏ الْعَلِیمُ‏ سپس آن‌را بر روی پای راستش قرار دهند و پس از زایمان بگیرند.

عزیزم زایمان طبیعی بهترین نوع زایمانه...درکل قابل قیاس با سزارین نیست اصلا!!

من یبار طبیعی زایمان کردم واسه هفت پشتم بسه.الان بعد دوازده سال یادش میوفتم کل بدنم درد میگیره واقعا زایمان سختی داشتم الانم حاملم قطعا سزارین انتخاب میکنم

خدایا شکرت🖤

9-از امیرالمومین (ع) منقول است که اصحاب کهف هشت تن بودند و اسامی آنها تملیخا، مکشلینیا، مشلینیا، مرنوش، برنوش، شادنوش، مرطونس و قطمیر (نام سگ آنها) می باشد، ابن عباس در مورد نوشتن و همراه داشتن اسامی، خواصی ذکر کرده است، از آن جمله قرار دادن اسامی این اصحاب زیر سر نوزادانی که ناآرام بوده و زیاد گریه می کنند؛ باعث آرامش آنها می شود. همچنین بستن اسامی آنها بر ران چپ زنانی که زایمان سختی دارند، سبب سهولت زایمان می گردد.

من یبار طبیعی زایمان کردم واسه هفت پشتم بسه.الان بعد دوازده سال یادش میوفتم کل بدنم درد میگیره واقعا ...

تنها کاری که باید تو زایمان طبیعی کرد اینه که نباید استرس داشت!!!

استرس عضلاتو منقبض میکنه و زایمان رو سخت تر

خوبیه زایمان طبیعی اینه که میگیره ول میکنه درداشم در حد درد پریودیه و میشه وسط دردا استراحت کرد و حتی خوابید...!!

سخترین مرحله زایمان طبیعی لحظه به دنیا اومدن بچس که اونم بیشتر فشاره نه درد ولی تصور اینکه بعدش میتونی بچتو بغل کنیو سرپا شیو کلی مزیت دیگه شیرینش میکنه بعدشم اگه خدا تواناییه زایمانه طبیعیو تو وجود زنا نمیدید صدرصد یه روش دیگه انتخاب میکرد و خدا همیشه بهترینارو برای بنده هاش میخاد...!!

تو زایمان طبیعی زردی بچه خیلی کمتره بچه ها کمتر به آسم و مشکلات ریوی دچار میشن و بیشتر از همه مادره که بدنش با به دنیا اومدن بچه پاک میشه و آنتی باکتری وارد بدن مادر میشه...!

درکل هرکسی یه انتخابی داره اینجا برای کساییه که تصمیم گرفتن و میخان راحت زایمان کنن انشالله شمام در پناه حق زایمان خوبی داشته باشین!

11-خوردن خربزه و آب خربزه قبل از رفتن برای زایمان هم موثره هم چنین وقتی درد زایمان شروع شد خوردن شربت زعفران هم سفارش شده است. اگه دردتون شروع شده و با درد دارید میرید بیمارستان میتونید یه لیوان دم کرده گل گاوزبون و تخم شوید بخورید و برید

12- بین دردهای زایمان نفس عمیق زیاد بکشید و حتی الامکان راه برید. اگر همراه میتونید داشته باشید از همراهتون بخواید وقتی درد شروع میشه کمرتون رو ماساژ بدن. اینکار در کمتر شدن درد خیییییییلی موثره!

2706