1147
1267

1- از ماه ششم به بعد هر روز روزی 2 بار شکمتون رو باروغن زیتون یا روغن بادام چرب کنید تا ترک نخوره و باعث خارش و نازیبایی پوستتون نشه. اینکار باعث چرخش بهتر جنین هم میشه. بخصوص اگه آروم کمی هم شکم رو ماساژ بدین.

2- از ماه هفتم به بعد هر روز با روغن زیتون روزی یکبار ناحیه پرینه ( بین واژن تا مقعد) رو چرب کنید و ماساژ بدین. اینکار باعث انعطاف پذیری این ناحیه موقع زایمان میشه و کمتر بخیه میخورین.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

منم اوایل بارداریم میگفتم سز بشم ولی حیفم اومد ...الان طبیعی روانتخاب کردم😍

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم خودت مواظب هدیه با ارزشی که تو دلم گذاشتی باش ..خدای بخشنده ی من ،حس شیرین مادر بودن رو به همه زنان منتظر جهان بچشان ..آمین
1258

4- تو ماه آخر هر روز نوک سینه تون رو با روغن زیتون یا بادوم چرب کنین و با دست نوک سینه رو بطرف بیرون بکشین. اینکار باعث میشه سینه تون نوک دار و آماده بشه برای شیردهی و در ضمن اصلا دچار زخم سینه در اوایل شیر دهی نمیشین

1281

من بخاطر انقباضاتم احتمال زایمان زود رس دارم منم میتونم از این روش ها استفاده کنم روغن ها وماساژ ها ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم خودت مواظب هدیه با ارزشی که تو دلم گذاشتی باش ..خدای بخشنده ی من ،حس شیرین مادر بودن رو به همه زنان منتظر جهان بچشان ..آمین
1264
من بخاطر انقباضاتم احتمال زایمان زود رس دارم منم میتونم از این روش ها استفاده کنم روغن ها وماساژ ها ...

عزیزم اگر زایمان زود رس داری برای همه این نکات قبلش با دکترت مشورت کن چون اینا نکاتیه که برای کسایی که زایمان زود رس ندارن و دوره بارداریشون عادی طی میشه حتی برای کسایی که زایمان زود رس دارن میگن زیاد سر پا نایستن و فعالیت زیاد نکنن

عزیزم اگر زایمان زود رس داری برای همه این نکات قبلش با دکترت مشورت کن چون اینا نکاتیه که برای کسایی ...

ممنون دوست خوبم 🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241