2726

سلام ،یه نوزاد چهل روز دارم که روزها هر یه ساعت و نیم یکبار بین 5تا 10دقیقه شیر میخوره،شبها بیداره حدودا چهار ساعت از تایمی که بیداره با ولع شیر میخواد ولباسمو میکشه ولی دوقلپ میخوره خودشو کش وقوس میده و سینه رودرمیاره با گریه،به نظرتون چکارکنم؟

دنیام دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دلش درد میکنه ببر دکتر منم بچه ۲۲ روزم اینطور بود روزا شبر میخورد و میخوابید در عوضش شبا اصلا نمیخوابید موقع شیر خوردن مثه مار به خودش میپیچید گریه میکرد و سیاه میشد انقده درد داشت که دستاش می لرزیدن دیروز دکتر بردم شربت داد خدارو شکر الان حالش عالیه

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2728

ببین بچه من الان واره ۸ ماهش میشه تازه بعد از ۶ ماه دارو بهتر شده خوب نمیشه فقط کنترل میشه و فقط موقع خواب میخوره و توی خواب. بیدار باشه فقط دو سه دقیقه میتونه بخوره

بهشت زیر پای مادران عاطفی ست...
ببین بچه من الان واره ۸ ماهش میشه تازه بعد از ۶ ماه دارو بهتر شده خوب نمیشه فقط کنترل میشه و فقط موق ...

منم احساس میکنم  رفلاکسه البته انچنان بالا نمیاره

دنیام دخترم
اگه بالا میاره ک مطمئن شو رفلاکسه اخه طبق گفته هات رفلاکس داره و اگه بالا نمیاره احتمالا رفلاکس مخفی ...

فکر کنم رفلاکس مخفیه،خیلی سکسه هم داره و موقع دفع وزور زدن شیر میاره بالا

دنیام دخترم
اگه بالا میاره ک مطمئن شو رفلاکسه اخه طبق گفته هات رفلاکس داره و اگه بالا نمیاره احتمالا رفلاکس مخفی ...

موقع بیداری هم دوقلپ شیر میخوره و جیغ میزنه وکش وقوس میاد

دنیام دخترم

پسر  من از چهرماهگی دیگه تو بیداری شیر نخورد البته بگم الان که شش ماهشه دوتا دندون دراورده اما بازم نمیخوره تو بیداری دکترشم میگه طبیعیه من خودم شخصا خل شدم راه حلی دارین بگین

2706