2703
2553

ما زیرزمین ی خونه ویلایی مستاجرهستم 

مشهدیم و هفته قبلی و این ۲.۳روزه خیلی بارندگی شدید بود 

طوریکه ک هفته قبل قشنگ اب اومد تو خونم و....

دیروز بشدت بارندگی زیاد بود و حیاط اینجام موزاییک هاش کهنه و فرسوده شده دیگه!

خلاصه تااخرشب ک پسرم و شوهرم رفتن مغازه خرید کنن شوهرم زودتر اومد تو خونه و پسرم رفت دستشویی همینکه اومده بیاد بیرون یهو زیرپاش خالی شد و چاه توالت ک تو حیاط بود ریخت😭😭

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یهو صدای جیغ بچمو شنیدم تاباشوهرم دوییدیم دیدم بچم دستشو از ی لوله اب گرفنه و تاکمر تو چاه

زنگ زد همسایمون اتش نشانی و من فقط جیغ میزدم

چون موزاییک های کناری هم واشت میریخت😭

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2714

وااای ی خدا

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

خدا میدونه چ ب بچم گذشت و چی بخودمو شوهرم و همسایه ها

چاه توالت کامل ی دایره بزرگ ریخت و کامل پربود 

2706