2726

خانمها تروخدا واس زایمان نرید بیمارستان ساسان. بخدا انقد اذیتمون کردن که خدا میدونه. ی پرستار شیفت شب داشتن ببخشید ببخشید خیلی بی ادب و وحشی بود. کل شب رو خوابیده بود صبح ۱ساعت قبل تحویل شیفت اومد همه ی سرم و انتی بیوتیک هایی ک باید تو کل شب تا صبح دریافت میکردم در عرض ۱ ساعت بهم زد جوری دستم درد گرفته بود ک تا فرداش نمیتونستم تکون بدم به دروغم میگفت اومد خواب بودی در صورتیکه بخاطر نی نی ام کل شب رو بیدار بودم. بخدا هر وقت بادم میفته لعنتش میکنم.

از شانس بدم بچه ام مشکل داشت و چند روز بستری موند تو همون جا.

بخدا خونش برگشته بود تو سرمش. ۳بار رفتم صداشون زدم تا آخر سر بعد ۱ساعت اومده. تازه میگه چرا شلوغش میکنه چیزیش نمیشه. 

😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو مرخص کردن گفتن هرموقع لازم بود میگیم بیایی. شوهرم همینجوری سر زده رفته بود بیمارستان پیش بچه ببینه حالش چطوره دید پای بچه ی جوری سوخته. گفته چرا کرم نزدید پاش اینجوری شده گفتن وایساده بودیم شما بیایدید ک بفرستیم بری کرم بخری. میگه اخه شاید من نمیومدم اون موقع چی پرستاره میگه میرفتیم از ی مریض میگرفتیم

2728

حالا چون روز سوم اونجا بود آزمایش غربالگری رو همونجا ازش گرفتن ی سرنگ پر خون کشیدن از طفلم بعد داده بودن نظافتچی ببره آزمایشگاه اونم انقد دیر برده بود ک خون لخته شده بود. مجبور شدن بیان دوباره ازش خون بگیرن. بچه ام تو اون ۳روز سوراخ سوراخ کردن.

بخدا آخر سر خودم رضایت دادم بردم خونه بچه رو . گفتم خونه باشه خیلی بهتره. بعضی پرستاراش انگار آدم نیستن فقط اومدن وقتشون پر بشه برن. ی ذره انسانیت ندارن. کلی هم کلاس میزارن بیمارستان خصوصی. از دولتی هم بدتره رفتارشون.

خلاصه اشتباه منو نکنید.

خداروشکر نرفتی پس

من رفتم بیمارستان آرش تو تهرانپارس زایمان کردم فقط بیمارستلن مخصوص زایمانه...با اینکه دولتی بود ولی خیلی تمیز و پرسنلش هم با ادب و دلسوز بودن هیچوقت یادم نمیره تو اوج دردام فقط میومدن بهم آرامش میدادن...بعضیا فکر میکنن دولتی جای بدیه چون ارزونه ولی واسه من بهترین بود هم رفتارشون هم تمیزی و رسیدگیشون