2726

💚﷽💖

🌸سلام🌸

خواهرا چله زیارت عاشورا برگذار میشه در گروه🌸یا اولادالحسین ادرکنی🌸

شرایط چله تو گروه هست

این چله فقط در تل گرام برگذار میشه و امکان گفتن اسم در نی نی سایت وجود ندارهبعد از ورود به گروه اول متن سنجاق شده و متن بعدش که قوانین گروه هست را کامل بخونید

لینک گروه

https://t.me/joinchat/K6LXIUiG8bkIbQrVkG5GaA

ویژه بانوان

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام موفق نشدم وارد گروهتون بشم

سلام

تو صفحه ذخیره ها تو تل کپی کن بعد بزن روش بیا گروه

اگه نشد بیا خصوصی آیدی تو بده من لینک برات تو آیدی تل گرامت بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا واسه داداشم دعا کنییید چرا خدا صدامونو نمیشنوههه به خدا قسم درمونده شدیم خدا چرا جوابمونو نمیده خواهش میکنم واسه داداش ۱۸ سالم دعا کنید التماستون میکنم دکترا کاری نمیتونن بکنن توروخداااااااا واسش دعا کنید😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )
2728
توروخدا واسه داداشم دعا کنییید چرا خدا صدامونو نمیشنوههه به خدا قسم درمونده شدیم خدا چرا جوابمونو نم ...

ان شاءالله شفا بگیره خواهرم .. خدا رحیمه .. براش قرآن بخون بالای سرش با صدای بلند که تمام جوارح بدنش صدارو بشنوه

ختم قرآن بگیر بیست روزه

با صدای بلند تو این بیست روز قرآن بالای سرش بخون

ان شاءالله شفا بگیره خواهرم .. خدا رحیمه .. براش قرآن بخون بالای سرش با صدای بلند که تمام جوارح بدنش ...

خییییییییلی دعا کردیییییم خدا صدامونو نمیشنوه التماستون میکنم شما هم واسش دعا کنید التماستون میکنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )
خییییییییلی دعا کردیییییم خدا صدامونو نمیشنوه التماستون میکنم شما هم واسش دعا کنید التماستون میکنم😭 ...

ان شاءالله به حرمت امام حسین و اولاد امام حسین علیه السلام شفا بگیره