2703
2553

باز شما خوبه ۱۲ تا فولی داشتی من که این ماه با کلی آمپول فقط دوتا فولی داشتم ! دکترم گفت پانکچر نمیکنم ممکنه جفتشم پوچ باشه این ماه ای یو ای ، اگه نگرفت که فکر هم نکنم بگیره 😓 ماه آینده دوباره سیکل رو شروع می‌کنیم 🙁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
باز شما خوبه ۱۲ تا فولی داشتی من که این ماه با ملی آمپول فقط دوتا فولی داشتم ! دکترم گفت پانکچر نمیک ...

امیدوار باش شاید با همون ای یو ای گرفت

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2714

ورزش کنید 

کپسول اوابوست روزی چهار تا 

پودر اینو فولیک روزی دو بار نیم ساعت قبل از ناهار و شام 

پیاز درمانی از روز پنجم پریود تا پونزده روز به مدت سه دوره 

قرص ویتامین ای ۱۰۰ روزی یه دونه 

ویتامین دی ۵۰۰۰۰ ماهی یه دونه 

و اسید فولیک روزی یک عدد 

معجون هم خوبه فولیو بزرگ میکنه

ژل رویال به اندازه یه نخود زیر زبون ناشتا 

اینا همه تاثیر دارن رو کیفیت فولیکول  

اما بخوایید همرو انجام بدید ماهی یه تمن میشه 

دو تاشو انتخاب کنید و انجام بدید 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
ورزش کنید  کپسول اوابوست روزی چهار تا  پودر اینو فولیک روزی دو بار نیم ساعت قبل از ناهار ...

خدا خیرت بده چه امضا مفیدی داری من اگه این داستان رو از روز اول میدونستم بعد بچه اولم سریع اقدام میکردم اما دیر فهمیدم ...،

امیدوارم هر کی تجربه داره بنویسه چون بدرد خیلیا میخوره خیلی متاسف شدم نیکان جان  من پانکچر نک ...

عزیزم اینو فولیک و اووبوست خیلی برای بالا بردن کیفیت تخمک خوبه دونه ای بخر از داروخونه اگه بستش گرون میشه تا تایم تخمک گذاریت بخور

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
خدا خیرت بده چه امضا مفیدی داری من اگه این داستان رو از روز اول میدونستم بعد بچه اولم سریع اقدام میک ...

اره گلم زیاد شده یائسگی زودرس 

دختر عمه خودم با سی و دو سال سن ذخیرش صفر شده و بچه هم نداره باید اهدایی بگیره 

این امضارو گذاشتم که بقیه دچار این مشکل نشن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706