1177
44

باز شما خوبه ۱۲ تا فولی داشتی من که این ماه با کلی آمپول فقط دوتا فولی داشتم ! دکترم گفت پانکچر نمیکنم ممکنه جفتشم پوچ باشه این ماه ای یو ای ، اگه نگرفت که فکر هم نکنم بگیره 😓 ماه آینده دوباره سیکل رو شروع می‌کنیم 🙁

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

باز شما خوبه ۱۲ تا فولی داشتی من که این ماه با ملی آمپول فقط دوتا فولی داشتم ! دکترم گفت پانکچر نمیک ...

امیدوار باش شاید با همون ای یو ای گرفت

یه بارداری پوچ 7 هفته یه زایمان زودرس 7 ماهه   اما امیدوار به روزی که مادر شم .. سوالی در مورد مسمومیت بارداری داشتید بپرسید...
1156

ورزش کنید 

کپسول اوابوست روزی چهار تا 

پودر اینو فولیک روزی دو بار نیم ساعت قبل از ناهار و شام 

پیاز درمانی از روز پنجم پریود تا پونزده روز به مدت سه دوره 

قرص ویتامین ای ۱۰۰ روزی یه دونه 

ویتامین دی ۵۰۰۰۰ ماهی یه دونه 

و اسید فولیک روزی یک عدد 

معجون هم خوبه فولیو بزرگ میکنه

ژل رویال به اندازه یه نخود زیر زبون ناشتا 

اینا همه تاثیر دارن رو کیفیت فولیکول  

اما بخوایید همرو انجام بدید ماهی یه تمن میشه 

دو تاشو انتخاب کنید و انجام بدید 

امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه و خیلی به دردت میخوره         آزمایش خون ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان که همه افراد بالای بیست سال باید انجام بدن .اگه عددش بالا باشه تنبلی داری و اگر پایین باشه داری یائسه میشی .یائسه شدن علامت نداره و وقتی علامت خودشو نشون میده که دیگه تخمکی برای بارداری باقی نمونده و فرد باید تخمک اهدایی از زن دیگه بگیره .همه تنبلی های تخمدان هم راحت درمان نیستن خیلیا سال ها نازا بودن و یا مجبور شدن ای وی اف کنن .هر چی سن بالا میره ذخیره تخمدان و کیفیت تخمک کم میشه پس فک نکن همیشه وقت داری برای بارداری .این آزمایش هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این هزینه هست . اگر کسی مجرده و ذخیره تخمدانش کمه باید بره تخمکاشو فریز کنه که بعدا که ازدواج کرد بتونه ازشون استفاده کنه .کسی هم که تنبلی داره زودتر درمانشو شروع کنه تا درد نازایی رو تجربه نکنه . 
1194
ورزش کنید  کپسول اوابوست روزی چهار تا  پودر اینو فولیک روزی دو بار نیم ساعت قبل از ناهار ...

خدا خیرت بده چه امضا مفیدی داری من اگه این داستان رو از روز اول میدونستم بعد بچه اولم سریع اقدام میکردم اما دیر فهمیدم ...،

امیدوارم هر کی تجربه داره بنویسه چون بدرد خیلیا میخوره خیلی متاسف شدم نیکان جان  من پانکچر نک ...

عزیزم اینو فولیک و اووبوست خیلی برای بالا بردن کیفیت تخمک خوبه دونه ای بخر از داروخونه اگه بستش گرون میشه تا تایم تخمک گذاریت بخور

یه بارداری پوچ 7 هفته یه زایمان زودرس 7 ماهه   اما امیدوار به روزی که مادر شم .. سوالی در مورد مسمومیت بارداری داشتید بپرسید...
خدا خیرت بده چه امضا مفیدی داری من اگه این داستان رو از روز اول میدونستم بعد بچه اولم سریع اقدام میک ...

اره گلم زیاد شده یائسگی زودرس 

دختر عمه خودم با سی و دو سال سن ذخیرش صفر شده و بچه هم نداره باید اهدایی بگیره 

این امضارو گذاشتم که بقیه دچار این مشکل نشن 

امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه و خیلی به دردت میخوره         آزمایش خون ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان که همه افراد بالای بیست سال باید انجام بدن .اگه عددش بالا باشه تنبلی داری و اگر پایین باشه داری یائسه میشی .یائسه شدن علامت نداره و وقتی علامت خودشو نشون میده که دیگه تخمکی برای بارداری باقی نمونده و فرد باید تخمک اهدایی از زن دیگه بگیره .همه تنبلی های تخمدان هم راحت درمان نیستن خیلیا سال ها نازا بودن و یا مجبور شدن ای وی اف کنن .هر چی سن بالا میره ذخیره تخمدان و کیفیت تخمک کم میشه پس فک نکن همیشه وقت داری برای بارداری .این آزمایش هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این هزینه هست . اگر کسی مجرده و ذخیره تخمدانش کمه باید بره تخمکاشو فریز کنه که بعدا که ازدواج کرد بتونه ازشون استفاده کنه .کسی هم که تنبلی داره زودتر درمانشو شروع کنه تا درد نازایی رو تجربه نکنه . 
1184
یکساله تو اقدامم.35 سالگی ازدواج کردم

خوب اینو حتما چک کن دوستم ، با آزمایش خون مشخص میشه ، اون چه دکتریه که واست ای وی اف تو این سن نوشته ولی ذخیرتو چک نکرده !! تقریبا همسنیماااا البته منم ۳۵ سالگی ازدواج کردم و هفته اول باردار شدم ولی دومی نمیاد 😉

1190