2737
2734
عنوان

زن ها بی عقل ترین موجودات جهانند😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 85 پست

این درست ولی مردا هم زحمت میکشن روز و شب جون میکنن و از خودشون میزنن خرج زن و بچشون میکنن یه آشپزیم میگنیم خیلی هنر میکنیم.دیگه این تعریفات از زن خیلی داره زیاد از حد میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه زشته نگین این حرفو😁 سروران جهانند😀

😂الان هدف داری میخوای مخ بزنی😐

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

چ زن چ مرد جفتشون اول محتاج همن بعد ک براشون عادی شد میزنن تو پر همدیگه همشم بخاطر،غریزه ی جنسیه چرا اولاش باهم خوبن چون جذابیت داره براشون بعد ی مدت ک جفتشون تخلیع شدن میفتن ب جون هم .بنظر من هر چی باشن جفشونم همونن حالا یا کم عقل یا هرچی

2731
خيلي زيبا😂😂 پس منم دارم كم كم بي عقل ميشم😂😂😂😂😶😶😶😐😑😑😑😑😑

😂

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
من بقیه زنارو نمیدونم ولی من خیلی احساسیم همش از خودم میگذرم اخرشم بهم میگن ساده و احمق     ...

😔😔😔😔عين من

خيلي ساده ام

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤

💎نوزاد از سینه مادرش شیر میخورد تا آنکه سیر میشود

کلسیم ازاستخوان های مادر کم میشود و دندان های او را به درد می آورد

و سبب استرس و اضطراب مادر میشود

هنگامیکه آن نوزاد برای خود مردی میشود

پایش را بر روی پای دیگر می اندازد و

در قهوه خانه ای با کلاس با ادعای علم و فرهنگ میگوید :

عقل زن نصفه و نیمه میباشد

تا به حال از خودت پرسیدی عقل تو که کامل است چگونه کامل شد؟

عقل تو از غذای همان صاحب عقلی که نصفه و نیمه هست کامل شد.

👏👍 

واقعا جمله قشنگیه باید قاب گرفت...

2738

تازه عضو شده نمدونه اینجا مردارو با هفت تیر میزنن😂😂😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
این درست ولی مردا هم زحمت میکشن روز و شب جون میکنن و از خودشون میزنن خرج زن و بچشون میکنن یه آشپزیم ...

این زنو گفته تقصیر ندارم من

😐

خیلیا اینجا من رو میشناسن...بنده همچین آدمیم؟😐

هر حرف طنز آمیز و شوخ طبعی که....

گفت: «درنگ کنید که من آتشی دیده ام...ای بسا خبری بیاورم از آن».....رفت.......و «پیامبر» بازگشت.
2706