2726
من تك بچه ام خيليم توي خريد عروسي ديگران نبودم ميخواستم ببينم ملزوماتش چيه؟

ببین بستگی داره در اصل داماد وقتی شما رو خرید میبره یعنی هر چی دوست دارین میتونین بخرین ...اما عرفش ی سرویس طلا و حلقه است (حالا اگر زیر لفظی ام ک رسم دارین ی تیکه طلا هم برا اون )ی جلد قران کریم، اگه دلت خواست اینه شمعدون نخری هم مشکلی نیست میتونی برای عروسیت بخری ،ی مانتو شلوار مجلسی با کیف و کفش و شالش ، اگه بخای جشنم بگیری ی لباس مجلسی ،با ی خورده لوازم ارایش و عطر ادکلن ...عرفش همیناست ک بازم بستگی ب رسومات خودتون و توان مالی طرف مقابل داره ....خرید کامل هم میمونه برای عروسی طرفای ما ک اینجوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما سرعقد میخریم. حلقه اینه شمدون ساعت کت شلوار لباس عقد قران همه باید سر عقد باشن دیگه.😑

اینه شمعدون و قران بله ولی ما میذاریم سر خرید عروسی لباس مجلسی و کت و شلوار و بقیه رو 

هر خانواده ای رسم خودشو داره

اینه شمعدون و قران بله ولی ما میذاریم سر خرید عروسی لباس مجلسی و کت و شلوار و بقیه رو  هر خانو ...

ما چون سرعقد کت شلوار دوماد باید بپوشه عروسم با لباس مجلسی پس میخریمش، حلقم ک حتمااا باید سر عقد باشع.

اره درسته. من ب استارتر جون گفتم ،ایشون رسمشون مث ماس ظاهرا.موفق باشی

❤️همسرم❤️
ما چون سرعقد کت شلوار دوماد باید بپوشه عروسم با لباس مجلسی پس میخریمش، حلقم ک حتمااا باید سر عقد باش ...

اره دیگه همه کت و شلوار و مجلسی میپوشن ولی یکی خودش میخره یکی هر طرف واسه اون یکی 

موفق باشی

2706