2726
عنوان

افسردگی بارداری

96 بازدید | 4 پست

من از وقتی حامله شدم خیلی دچار افسردگی شدم انگار قراره تمام چیزهایی که دارمو از دست بدم و محدود و اسیر بشم یک سال و نیمه که ازدواج کردیم شهر غریبم و خیلی کم تونستیم مسافرت بریم و با هم خوش بگذزونیم البته شوهرم زیاد اهل این چیزا نیست و فک میکنم دگ تو زندگی نخواهم تونست راحت تفریح و مسافرت برم

لطفا راهنماییم کنید که با شرایطی که دارم چیکار کنم تا از نظر روحی بهتر بشم و بتونم با قضیه بارداری کنار بیام

ممنون

طبیعیه بهتره به این فکر کنی که عزیزترین موجود تو زندکیت اومده تو دلت و شما چقدر خوشبختین که خدا همچین نعمتی بهتون داده .این حالت کم کم از بین میره نکران نباش

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
طبیعیه بهتره به این فکر کنی که عزیزترین موجود تو زندکیت اومده تو دلت و شما چقدر خوشبختین که خدا همچی ...

چقد قشنگ گفتی گلم 

عزیزترین موجود زندگی...

انشالله که زودتر برطرف شه این حالت

راستی در ایام بارداری چه ماه هایی برای مسافرت بهتره؟