1177
44
عنوان

هزینه سنگین خرید پوشک

2011 بازدید | 176 پست

خانومایی که هزینه خرید پوشک واسه بچه مشکله بیاین یه لحظه؟

واگه به اینکه لباس نجس رو لباسشویی اتومات پاک میکنه تو این تاپیک باشین تا تجربه خودمو از کهنه کردن بچه واستون تایپ کنم

🤔🤔🤔

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

من از ترس پوشک دومی نمیزایم چون شیر دارم بهش بدم سر دخترم اصلا شیر خشک نخریدم

اونقدر شکستنم که حالا دلم از سنگ شده دیگه نمیشکنه فقط بقیه رو میشکونه خرد میکنه عاشق این ذات پلیدمم چون دیگه شبا با گریه نمیخوابم

قصدم ناراحت کردن نیست و این نشکل اقتصادی واسه همه هست 

ولی دیروز تو ی تاپیکی خانونی بچه ۴حش باردار بود تا پرسیدم چرا پول نداری ۴می اوردی هنه ریختن سرم 

بچه اوردن مهم نیست خانوما تو این گرونی خرجشو دادن مهمه تو این مملکت تربیتش مهمه 

مگه فقط پوشکه؟مولنی ویتامینا ؟خورد خوراک ؟لباس؟شیرخشک 

خانومای که قصد بارداری دارید در نظر بگیرید ماهانه ممکنه ۴۰۰ فقط خرج پوشک بچتون باشه بقیه بماند

ما ناچارا سر ميكنيم ماهي٢٠٠-٣٠٠پول پوشك اخه

چرا اینقدر زیاد من که روزی ۴ تا میزارم ماهی صد خوردی بیشتر نمیشه مگه چی میزاری 

وقتی شما ازدواج میکنی یعنی خطبه عقد میخونن اون آقا شوهر شماس نه نامزد افتاد 😡😡چقدر آدم گیج میکنید هی میگین نامزد نامزد 😑
8
من کهنه میکنم بزرگه رو شبا فقط پوشک کوچیکه رو روزا پوشک نواری میبندم شبا مای بی بی

من که اصلا از نواری راضی نیستم

جذب نمیکنه که هیچ، یه تیکه سنگ میشه ،جمع میشه، آخرشم میزنه بیرون

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
من کهنه میکنم بزرگه رو شبا فقط پوشک کوچیکه رو روزا پوشک نواری میبندم شبا مای بی بی

بزرگه چقد داره؟؟

اونقدر شکستنم که حالا دلم از سنگ شده دیگه نمیشکنه فقط بقیه رو میشکونه خرد میکنه عاشق این ذات پلیدمم چون دیگه شبا با گریه نمیخوابم
1184

من خودم بچمو کهنه میکنم و از خرید پوشک که حالا قیمتا به فلک کشیده خیلی راحتم. من کهنه های بچمو تو ماشین لباسشویی اتومات میشورم. فک نکنین با پی پی هاش میندازم. من از محافظ کهنه استفاده میکنم واینطوری کهنه هیچ وقت کثیف زیاد نمیشه و لباسشویی میتونه به راحتی شستشو رو انجام بده و هم تمیز کنه وهم نجاستشون رو ببره

بزرگه چقد داره؟؟

۲۰ ماهشه البته روزا بیشتر سرپاش میکنم شبام‌اصلا تو موشک جیش نمیکنه من برا احتیاط میبندم بیرونم بریم‌جیش نمیکنه تو پوشک میارم‌سرپاش میکنم 

خودت را ب خدا و دیگران رابه لیاقتشان بسپار 
قصدم ناراحت کردن نیست و این نشکل اقتصادی واسه همه هست  ولی دیروز تو ی تاپیکی خانونی بچه ۴حش با ...

عزیزم ما وقتی حامله شدیم پوشک بود بسته ای ۶تومن الان همونا شده ۲۴تومن

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.
1182