1177
648

پیش اومده براتون بخواید براشون یه هدیه بفرستید اما ندونید چی؟😊

یکی از چیزایی که خیلی خوشحالشون میکنه یه خوراکی خوشمزه وطنی هست😍😋

یکی از این خوشمزه ها میوه خشک هانان هست😍😋

سااالم عاااالی و درجه یک😍😋

تو خیلی از کشور ها لواشک خالص پیدا نمیشه اکثرا پر از جوهر لیمو و اسید هستند و قطعا اون دوستانمون دلشون لواشک های قدیمی مادر بزرگ هارو میخواد😍😋

ما عین مادر بزرگ ها به همون روش لواشک درست میکنیم کاملا خااالص و تازه و عالی و به همون تمیزی تازه یکم بیشتر اخه ما داخل دستگاه کاملا استریل لواشک هارو خشک میکنیم تا در دمای مشخص با حفظ حواص خشک بشند بخاطر همین لواشک های ما تو کشور های مختلف طرفدار های زیادی دارند😍😍😋

استرالیا ایتالیا المان کانادا مالزی امارات ترکیه و... کشور هایی هستند که ما تاحالا چندین بار پست داشتیم 😍

اگر خارج از کشور هستید یا دلتون خواست واسه دوستاناون اونجا حوراکی های مقوی و سالم و شیک و خوشمزه بفرستید من در خدمتتون هستم 😍😋

@khanemivekhoshk

@Mivekhoshkha

09157112469

تولید کننده انواع میوه خشک با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍😍@khanemivekhoshk       09157112469
هوس پسته کردم 😑😑 عکس اولت😁

این همه میوه خشک شما زوم کردی رو پسته ها 😁

تولید کننده انواع میوه خشک با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍😍@khanemivekhoshk       09157112469

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

مگه مسافرای خارج از کشورمون هرچی میخورن برا ما پست میکنن که ما پست کنیم 

اونقدر شکستنم که حالا دلم از سنگ شده دیگه نمیشکنه فقط بقیه رو میشکونه خرد میکنه عاشق این ذات پلیدمم چون دیگه شبا با گریه نمیخوابم
1156
مگه مسافرای خارج از کشورمون هرچی میخورن برا ما پست میکنن که ما پست کنیم