2726
عنوان

دکتر فرهنگ هولاکویی

| مشاهده متن کامل بحث + 2000 بازدید | 44 پست
من هرچی ویس مشاوره ازش گوش کردم پیشنهاد طلاق داده

من یوتیوب و اینستاشو دنیال میکنم، اتفاقا همیشه میگه واسه طلاق همیشه فرصت دارید ی شانس دوباره به زندگیتون بدید اینو زیاد ازش شنیدم

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی زنگ زده بود میگفت بچه ام فقط ماکارونی میخاد چیکار کنم ؟ هلاکویی گفت صبح ظهر شب همیشه ...براش ماک ...

درست گفته دیگه !!!

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

خیلی هم آدم زرنگیه , یک بار تو یکی از برنامه هاش یک دختر خانوم آمده بود که از  همه نظر در moghieyat  خوبی بود فوری همون جا تورش کرد برای پسرش و در زمان آگهی ها فوری پسرش رو کشوند پای برنامه و به دختره میگفت که با پسر من ارتباط بیشتری داشته باش

2728
کاش حداقل چند نفر دیگم مثل دکتر هلاکویی بودن که راهنمایی میدادن  به شدت با سواده   تخریب ...

من طرفدارش بودم که تو کانالش عضو شدم

بخاطر حرف چند تا دوست و آشنا هم طرفدارش شدم

اما وقتی یه مدت توی کانالش بودم

به وفور پیشنهاد طلاق تو ویسهای مشاورشون شنیدم

مگه رقیب کاری منه یا از ایشون به من منفعت و ضرری میرسه که بخوام تخریبش کنم

من نظر شخصی خودم رو گفتم

اینجا مطرح کردم که اگر اشتباه میکنم روشنم کنید شما دوستان گل اگر هم با کمک و همفکری شماها ببینم تا حالا در بارش درست فکر می کردم دیگه پیگیر ایشون نشم و فرد جدید و مناسب تری رو دنبال کنم فقط یه نظر خواهی هست همین 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
اتفاقا من تاجایی که شنیدم از طلاق جلوگیری میکنه مگر موارد حاد. درمورد دومورد طلاق وازدواجش مطمئتید؟ ...

تو ویکی پدیا دیدم اطلاعاتشونو 

شمارش رو دارين?رايگان هست؟

ن عزیزم ندارم فکر می کنم بتونی پیام بذاری هماهنگ بشی باهاشون برای تماس ولی بعید می دونم مشاوری به این گندگی رایگان باشه جدا از هزینه تلفنی که آمریکاست 

2706