2726
عنوان

دکتر فرهنگ هولاکویی

2000 بازدید | 44 پست

کسانی که تو کانالش هستن می دونن که هرکسی برای مشاوره بهش زنگ می زنه پیشنهاد طلاق بهش میده خودش دو دفعه جدا شده چه جوری بهش اعتماد می کنن بعضی ها واقعا؟🤔

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

۱ بار هم پیشنهاد طلاق نداده!!!!

با تدبیر ترین و منطقی ترین آدمیه که میشناسم خیلییی خوبه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱ بار هم پیشنهاد طلاق نداده!!!! با تدبیر ترین و منطقی ترین آدمیه که میشناسم خیلییی خوبه

تو کانالش عضو هستی؟ ویساشو گوش کن به همه پیشنهاد طلاق داده

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

یکی زنگ زده بود میگفت بچه ام فقط ماکارونی میخاد چیکار کنم ؟ هلاکویی گفت صبح ظهر شب همیشه ...براش ماکارونی بده ...بندهخدا اون کسی که زنگ زده بودپشیمون شد اصلا .....یا قانون جذبو قبول نداشت....منم زیاد قبولش ندارم

تو کانالش عضو هستی؟ ویساشو گوش کن به همه پیشنهاد طلاق داده

بله همه ویساشو‌گوش میکنم، اصلا همچین‌چیزی نشنیدم من حتی خودشم یه بار گفت من به هیچ کس پیشنهاد طلاق یا ادامه ی زندگی نمیدم مسائل و‌ روشن میکنم خودش تصمیم‌میگیره

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

کاش حداقل چند نفر دیگم مثل دکتر هلاکویی بودن که راهنمایی میدادن 

به شدت با سواده   تخریب کردن شماها هم اثری توی محبوبیتش نداره😏 

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
2706