1147
648
عنوان

دکتر فرهنگ هولاکویی

319 بازدید | 41 پست

کسانی که تو کانالش هستن می دونن که هرکسی برای مشاوره بهش زنگ می زنه پیشنهاد طلاق بهش میده خودش دو دفعه جدا شده چه جوری بهش اعتماد می کنن بعضی ها واقعا؟🤔

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
1189

یکی زنگ زده بود میگفت بچه ام فقط ماکارونی میخاد چیکار کنم ؟ هلاکویی گفت صبح ظهر شب همیشه ...براش ماکارونی بده ...بندهخدا اون کسی که زنگ زده بودپشیمون شد اصلا .....یا قانون جذبو قبول نداشت....منم زیاد قبولش ندارم

تو کانالش عضو هستی؟ ویساشو گوش کن به همه پیشنهاد طلاق داده

بله همه ویساشو‌گوش میکنم، اصلا همچین‌چیزی نشنیدم من حتی خودشم یه بار گفت من به هیچ کس پیشنهاد طلاق یا ادامه ی زندگی نمیدم مسائل و‌ روشن میکنم خودش تصمیم‌میگیره

C'est la vie 💞

کاش حداقل چند نفر دیگم مثل دکتر هلاکویی بودن که راهنمایی میدادن 

به شدت با سواده   تخریب کردن شماها هم اثری توی محبوبیتش نداره😏 

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
1179
من هرچی ویس مشاوره ازش گوش کردم پیشنهاد طلاق داده

من یوتیوب و اینستاشو دنیال میکنم، اتفاقا همیشه میگه واسه طلاق همیشه فرصت دارید ی شانس دوباره به زندگیتون بدید اینو زیاد ازش شنیدم

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

خیلی هم آدم زرنگیه , یک بار تو یکی از برنامه هاش یک دختر خانوم آمده بود که از  همه نظر در moghieyat  خوبی بود فوری همون جا تورش کرد برای پسرش و در زمان آگهی ها فوری پسرش رو کشوند پای برنامه و به دختره میگفت که با پسر من ارتباط بیشتری داشته باش

زندگی به بندی بند است بنام ( حرمت ) . اگر آن بند پاره شود کار زندگی تمام است . ( سیمین بهبهانی )
1182