2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه بابا زن بود اگه مرد بود باز یه چیزی

وااااا، اینو دیگه کجای دلم بذارم

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2728

خیلی سخته فراموش کردنه خیانت مردها...و زیر یه سقف موندن با همچین مردی ...خدا خودش کمکمون کنه

من چند روز پیش تو مطب دکتر شوهرم چند بار ناگهانی چشمش به منشیه میفتاد و منم باهاش دعوام شد و اونم قسم میخورد منظوری نداشته از نگاهش..

حالا از اون روز اصن حسی به زندگی ندارم ازش بدم اومده که چرا نگاه کرده

من خیلی رو نگاه حساسم وای بحال اینکه کسی رو بخواد لایک کنه

خدا کمکت کنه استارتر جان

چاقی خرررر است😂
نه گلم.تشویق به رفتن نیست. تشویق به موندنه. تو معذرت خواهی نکن. ولی اگه زنگ زد و معذرت خواهی کرد. ...

عزیزم بخدا ۷ساله همینکارو کردم همیشه سعی کردم براش خوب باشم تو زندگیمون تنوع بدم ،اینم بگم همیشه ازم راضی بوده شوهرم اما نمیدونم چرا اونو لایک کرده ،خودش میگه خواستم توروحرص بدم لایک کردم چون قبلش یه هفته قهر بودیم

2738

دوست عزیز من دانشجوی روانشناسیم اگه بخوام علمی برات توضیح بدم غریزه ی جنسی در مردها خیلی قوی تر از غریزه ی جنسی در زن هاست .بیشتر از زن ها دچار وسوسه ی جنسی میشن .البته من کامل پستت رو نخوندم اون اوایلش رو خوندم ولی یکی از قوانین مشاوره اینکه نباید طرف کسی رو گرفت و همینطور نباید راحت قضاوت کرد . 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤
خیلی سخته فراموش کردنه خیانت مردها...و زیر یه سقف موندن با همچین مردی ...خدا خودش کمکمون کنه من چند ...

ممنون که درکم میکنی عزیزم اره خیلی بده کلا به رابطه اینا سرد شدم وقتی فکر میکنم شوهرم میخاست بدنش به بدن یه زن دیگه بخوره دیونه میشم 

اره خیرسرش

ببین عزیزم منم شوهرم بسیار بسیاااارشیطونی میکنه مشورها دقت کن مشاورها بهم میگن شیطونی هاشو نادیده بگیر وبهش محبت زییاد کن چون زندگیم خوبه ودررفاهم وبچم هم دوسدارم میخام همین کارو کنم

ولی واقعا جای سواله برام چرا طرف مردان؟

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁
2706