2703
2553

الان داشتم با مشاور حرف میزدم ،بخاطر اینکه شوهرم یه زن خراب رو لایک کرده بود (زنه شماره و ادرس جهت هماهنگی س ک س حضوری گذاشته بود زیر عکسش شوهرم لایکش کرده بود)منم با شوهرم کلی دعوام شد وتهدید به طلاقش کردم و چند روزه باهاش حرف نمیزنم،شوهرمم هی پیام میداد و زنگ میزنه التماس میکنه وتهدید به خودکشی میکنه واز این حرفا ،اینم بگم شوهرم کارش شهر دیگس ،حالا امروز گفتم برم با مشاور حرف بزنم ببینم اون چی میگه راحب این قضیه که چکار کنم ،بهش همه این حرفا رو گفتم بهم میگه شوهرت ازت دوره دعا کن دوست دختر نداشته باشه وگرنه بااین زنها کارشو میکنه وابسته نمیشه ،شغل زنها همینه اونام از این راه پول درمیارن ،بهم میگه زنگ بزن از شوهرت معذرت خواهی کن بهش بگو من بهت اعتماد دارم باهات میمونم و از این حرفا ،منم پا شدم اومدم خونه یعنی چی اینجوری که خودم باید با دست خودم شوهرم تشویق کنم بره سمت جند      ه ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مطمئنی مشاور بوده؟  بیشتر نظرش شبیه نظرات اقس خانوم همسایمونه که میشینه تو کوچه سبزی پاک میکنه ...

اره مشاور بود مثلا اما اصلا منو دلداری نداد همش طرف مردها رو میگیره 

2714

😮😮😮😮

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

مشاوره ها فکرمیکنن فقط با محبت به شوهر همه چی حل میشه حالا هرگز خودشون تو زندگی شخصی این راهکارارو انجام نمیدن چون دوسته خودم مشاور دادگاهه میگه به ماها اینجوری میگن بیشتر زنو بکشونید سمت زندگی

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم
2706