2703
2553
عنوان

اینستاگرام بازا بیان اینجاااااا

60 بازدید | 6 پست

بچه ها ی سوال دارم خیلی دلم میخاد بدونم چطوریه

دیدی جدیدا طرف پست یکی دیگ رو شیر میکنه تو استوریش بزنی رو عکسه میره رو صفحه طرف خیییلییییییی دلم میخاد بدونم چجوری اینکارو میکننن

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

کسی میدونه بهم بگه😭

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

صفحه ات باید پابلیک باشه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برو روى پست طرف كه ميخواى شير كنى بعد يه علامت فلش مانند داره اونو بزن و بعد مينويسه شير تو استورى

اونو بزنى ميره توى استوريت

البته پيجى كه ميذارى حتما بايد باز باشه كه بتونى پستشو استورى كنى

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
2456
برو روى پست طرف كه ميخواى شير كنى بعد يه علامت فلش مانند داره اونو بزن و بعد مينويسه شير تو استورى ...

اخه همین کارو کردم‌نداشت اینستام‌وایسا اسکرین‌بگیرم ببین

صفحه ات باید پابلیک باشه

یعنی چی😁معنیش چی میشه

برو روى پست طرف كه ميخواى شير كنى بعد يه علامت فلش مانند داره اونو بزن و بعد مينويسه شير تو استورى ...