خانواده شوهرم اهل رفت و امد هستن ولی رفت و آمدی که  شام یا ناهار باشه خوششون نمیاد یعنی هرچندوقت فقط میرن خونه همدیگه یه چای و میوه و تمام 

برعکس خانواده ما قبلا اینطور بودیم مثلا ماهی یبار یه دورهمی داشتیم حالا خیلی هم به تجملاتش اهمیت نمیدادیم و ساده برگزار می کردیم قبلا منظورم قبل ازدواج من و یا اون اوایل ازدواجمه 

حالا شوهرم زیر بار اینطور رفت و آمد نمیره همش میگه دعوتی برا شام و ناهار دردسره و خوشم نمیاد 

البته من به زووور فقط عیدا رو شام میرم و یه شامم بقیه رو دعوت میکنم اما خانواده شوهرم حتی عیدا هم مهمونی نمیدن 😐😐😐 

من همش به شوهرم میگم اخه حداقل سالی یبار دیگه زیاد که نیس. از پارسال شوهرم با سالی یبارم مخالفت جدی کرد یعنی طوری شد روزی که شبش قرار بود خانوادم بیان وایساد دعوای مختصری کرد که این بار اخره به خانوادت شام میدم دیگه هم خونه هیچ کس شام نمیام که مجبور نباشم دعوت کنم . منم سکوت کردم با خودم گفتم فراموش میکنه تاسال دیگه خدا بزرگه 

امسال هم داره با اکراه دعوتشون میکنه و کلا زیاد این کار باب میلش نیس حتی من اول خانواده خودشو دعوت کردم ولی خب اونا مارو دعوت نمیکنن دیگه من نمیدونم این وسط چیکار باید بکنم گیر افتادم 

پیشنهادی دارید؟؟

یارب نظر تو برنگردد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانواده شوهرتو ک اصلااا دعوت نکن .

واسه خودتم اگه دوس نداره دعوت نکن چیه منت بزاره خسیس

چند روزی اسمان نزدیک است...لحظه ها را دریاب...سلامتی همه مریضا و برادرم صلوات😍

یا خدااااا...این دیگه چه مدلشه

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

چه مزخرف حرکتشون.یعنی شما به غیر از عید شام و نهار هیجا نمیرید 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

به شوهرت بگو تو طبق رسم و عرف خانواده خودت پیش برو

منم طبق سنت خودمون پیش میرم 

خانواده تو نمیان ما هم نمیریم 

ولی من نمیتونم اینطوری 

باید با خانواده ام طبق رسم خودمون رفتار کنم

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
2706