1147
648

تربيت

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

تربیت بااینکه قیمتاش بالان ولی جنس ومدلاش عالیه اونجایدونه پاساژ پردیس هم هست اونجاهم برو

😢😢😢خدامنم دل دارم کی بهم نی نی میدی😢😢😢کاش بلدبودم تاپیک حذف کنم یه تاپیکی میزدم همتون خوشحال میشدین 😂😂😂😂😂بعدحذف میکردم
1156
کنجد جون کیف وکفشش شیکه ؟

اره عزيزم كل تربيت رو بگرد

يه كيف و كفش ونك هس داخل تربيت خيلي قشنگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️

پاساژ کیان .کمی بالاتر از تربیته .پیاده پنج دقیقه فاصله هست .درسته تربیت کفش داره ولی چندتامغازه کفش فروشی هست قیمت ها هم خیلی بالا ‌همان کفشو تو پاساژ کیان هم میتونی بخری .طبقه زیر زمین پاساژ کیان بزرگه و فقط کفش هست و چرماش عالیه 

کنجد جون آدرس کیف وکفش ونک دقیق بهم میگی

همون داخل تربيت هس 

تربيت كلي كفش فروشي داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1189