2703
2553
عنوان

دفع بقایا سقط

3480 بازدید | 64 پست

سلام. من در 6 هفتگی سقط داشتم. یک هفته بعد از سقط سونو واژینال رفتم که گفت 17*8 میل بقایا داری زخامت اندرومترم 2 میل. گفت دهانه رحمم بسته شده. دکتر بهم قرص متیل داد که بتونم بقایا رو دفع کنم ولی 2 روز میگذره هیچ خونریزی ندارم. لازمه قرص قوی تری استفاده کنم؟؟ به نظرتون دفع میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم منم اینجوری بودم دکترسونوگرافی گفت نزدیکی همراه باارضاشدن میتونه دفع کنه واقعاً هم بعدهرسری یه ...

شما کامل دفع کردید؟ ارضا شدن و نزدیکی این زمان که 10 روز از سقط میگذره اشکالی نداره؟ 

2714
انقد این چند روز ورزش سخت کردم که نگو

دم گرده گل گاو زبون زیاد بخور با دم کرده زعفرون.برای جلوگیری از عفونت هم عرق پنیرک و برای بهم نخوردن نظمت دم کرده رازیانه و پنج انگشت بخور 

بچه ها منم دیروز رفتم سونو تایید کردن حاملگیم پوچه .حالا چطوردفعش کنم؟

عزیزم حتما تحت نظر پزشک سقط کن. من با قرص میزوپروستول سقط کردم. اونقدرم که همه میگفتن درد داره من درد نکشیدم. ولی ایشالا به زودی یه نینی سالم و خوشگل خدا بهت میده. 

نه عزیزم .قلبش تشکیل نشده فقط ساک بارداری رشد کرده

منم تو ده هفته رفتم کورتاژ کردم جنین تو ساک کوجیکتر از سنش بود من نمیدونم حالا پوچه یا نه تو سونو زده که مشکوک به حاملگی مول. حالا نمیدونم مول همون پوچه یا نه

2706