2726
عنوان

سوال خانومانه...

121 بازدید | 8 پست

علت ترشح نزدیک پریودی چی میتونه باشه؟۶روز به موعدم مونده امروز صبح فکرکردم پریودشدم دیدم نه ترشح سفیده...

در اقدام هستم...

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اکثرااینجورن منم اصا یکی ازعلاعم‌پریودم همینه

علائم پریود؟

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
طبیعیه عزیزم شاید موقع تخمک گذاریته.. همه خونما اینجورین  اگه رنگ خاصی نداره و با سوزش و خارش ...

سفیده بدون سوزش خارش