2737
2734
عنوان

آزمایش بتا بعد سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 10845 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم ایشالا مشکلی نداشته باشه و سقط کامل انجام بشه ولی این سالها حاملگی های خارج رحمی خیلی زیاد شده ...

سلام ببخشید اینی که شما گفتید ،وقتی بتا کمتر از دو بشه دیگه مشکلی نیستش؟

عزيزم شما سقط داشتي هنوز بقايا داري موقع پريودت اينارو دم كن بخور از روز اول تا پنجم(بومادران،مريم گلي،رازيانه،سياه دانه) روزي دو استكان بخور رحمتو ميشوره مياره،بعدش حتما دوباره سونو بده تا مشخص شه رحمت پاك شده يا نه؟

در ضمن آنتي بيوتيك حتما مصرف كن

و آب هم زياد بخور براي جلوگيري از عفونت هاي احتمالي

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
عزيزم شما سقط داشتي هنوز بقايا داري موقع پريودت اينارو دم كن بخور از روز اول تا پنجم(بومادران،مريم گ ...

من نه روز بعد سقط رفتم سونوگرافی 

مقداری مایع اکوژن به ابعاد 16*4*19میلیمتر در قسمت فوقانی دربین دو لایه آندومتر دیده میشود که در درجه ی اول مطرح کننده ترشحات و با احتمال کمتر ساک حاملگی دفورمه است 

بعد رفتم دکتر داروگیاهی داد خوردم حواسشون نبود که بعد پاک شدن برم سونوگرافی ،آزمایش بتا دادم کمتر از دو بودش ،دکتر گفت این سری پریود شدی اولین روز پاکیت برو سونوگرافی 

حالا من سه شنبه ظهر شدم ،نمیدونم بزارم کامل پاک بشم برم یا لک اشکال نداره 

من نه روز بعد سقط رفتم سونوگرافی  مقداری مایع اکوژن به ابعاد 16*4*19میلیمتر در قسمت فوقانی درب ...

عزيزم كامل پاك شدي برو 

دمنوشارو حتما بخور

نگرانم نباش شوهرتو تقويت كن دوباره بعد از ٦ هفته اقدام كن

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2706