2703
2553
عنوان

کیابخاطرمادرشوهراشون بچه نمیارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

درد خودت کمه ولت نمیکنن از بس دخالت میکنن بابا این زن هم زایمان داشته هم ممکنه افسردگی بعد از زایمان داشته باشه هم یه فسقلی رو گذاشتن تو بغلش که تمام شب بیداره دیگه گنجایشه حرف و حدیث نداره که

چه مادرشوهر گزینه دویی😥😥

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

من هی مادرشوهرم میگفت بچه بیار اوردم تو حاملگی بارداریم پرخطر بود استراحت مطلق بودم.بعد نه زنگ میزد حالمو  بپرسه نه میومد بهم سر بزنه.از گشنگی صبح تا شب گریه میکردم یه کاسه غذا نفرستاد.اخه اونا نزدیک بودن مامانم اینا هم دور بودن هم رفت و امد نداشتیم.بعد که افتادم بیمارستان اومد گریه کرد گفت اگه سالم برگردی خونه رو چشام تو و بچتو نگه میدارم.اما من زایمان زودرس کردم و بچم مرد.الانم میگه باز بیار اما من حسرت نوه رو به دل سنگ و بی رحمش میذارم.

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
2706