2726
عنوان

کیابخاطرمادرشوهراشون بچه نمیارن؟

711 بازدید | 53 پست

من وقتی یاداخلاقاورفتارای مادرشوهرم بعداززایمان میفتم اصلادلم نمیخادبچه بیارم مثلا.اینکه روزای اول مرتب میاد خونمون ومیگه اینکارو کن اونکارو کن ...شوهرمم پرمیکنه میگه اینطوری درسته زنت اشتباه میکنه...یااینکه یطوری رفتارکنه ک انگارن انگارمن ب دنیاآوردمش خودشوصاحبش میکنه...یامثلااگه خشگل باشه میگه شکل پسرمه وهرجاش عیبی داشته باشه میگه مثل تو وخانوادته...ب این چیزافکرمیکنم اصلانمیخام بچه دارشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا ایشالا جوابش رو بده واااای حرصم گرفته بد جنس پررو😳😳

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

😂 ادمایی ک هرچی بشه میگن خوبیاش ب باباش رفته بدیاش به مامانه اصا درک نمیکنم!!!!جاری من همش میگه بچم اون کارو میکنه ژنش به باباش رفته  مثلا دادمیزنه ای بابا ینی این یدونرم باید به ارث میبردی؟ ژن شما غالبه 🤪 همه اخلاقاش به شمارفته خوبیاش ومهربونیش ب من 🙄

2706