1177
44
عنوان

کیابخاطرمادرشوهراشون بچه نمیارن؟

674 بازدید | 53 پست

من وقتی یاداخلاقاورفتارای مادرشوهرم بعداززایمان میفتم اصلادلم نمیخادبچه بیارم مثلا.اینکه روزای اول مرتب میاد خونمون ومیگه اینکارو کن اونکارو کن ...شوهرمم پرمیکنه میگه اینطوری درسته زنت اشتباه میکنه...یااینکه یطوری رفتارکنه ک انگارن انگارمن ب دنیاآوردمش خودشوصاحبش میکنه...یامثلااگه خشگل باشه میگه شکل پسرمه وهرجاش عیبی داشته باشه میگه مثل تو وخانوادته...ب این چیزافکرمیکنم اصلانمیخام بچه دارشم

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156

خدا ایشالا جوابش رو بده واااای حرصم گرفته بد جنس پررو😳😳

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون

😂 ادمایی ک هرچی بشه میگن خوبیاش ب باباش رفته بدیاش به مامانه اصا درک نمیکنم!!!!جاری من همش میگه بچم اون کارو میکنه ژنش به باباش رفته  مثلا دادمیزنه ای بابا ینی این یدونرم باید به ارث میبردی؟ ژن شما غالبه 🤪 همه اخلاقاش به شمارفته خوبیاش ومهربونیش ب من 🙄

💋 پشت هرزن موفقی💋          😏😎😒                               ✌️خودشه👍      🤜 *فقط* خودش 💪
1194

اخلاقش شبیه جاری منه...    

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اومدی امضامو بخونی؟؟؟😀😀😀                             پس لطف کن یه صلوات برا ظهور امام زمان و سلامتی نی نی تو دلم بفرست...😁😁😁

کاش بچه داشتم میمود هی غر میزد . فوقش چند روزه دیگه میگذره ‌

فعلا که هی میگن بچه بیار هربار دلم‌خون میشه نمیتونمم صدام‌دربیارم هربار یه بهانه یه جواب بازم میگن دل من بیشتر خون‌میشه 

خداجونم یا دلمو اروم کن یا دستامو پرکن .توکل من بخداست میدونم منم مامان میشم یه روزی .                                                برام دعا میکنی 😘😘😘
1179
کاش بچه داشتم میمود هی غر میزد . فوقش چند روزه دیگه میگذره ‌ فعلا که هی میگن بچه بیار هربار دل ...

عزیزدلم ❤️ انشاالله زودی مامان بشی بحق امام زمان

💋 پشت هرزن موفقی💋          😏😎😒                               ✌️خودشه👍      🤜 *فقط* خودش 💪

نمیشه بری خونه مامانت؟؟؟

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اومدی امضامو بخونی؟؟؟😀😀😀                             پس لطف کن یه صلوات برا ظهور امام زمان و سلامتی نی نی تو دلم بفرست...😁😁😁
1182