2703
2553
عنوان

مامانهایی که به تازگی زایمان کردن

119 بازدید | 12 پست

تو هفته ۳۹ هستم ۳۸ هفته هنوز بدنم باز نشده بود وقتی معاینه شدم

دوسدارم زودتر دهانه رحمم باز بشه برای زایمان طبیعی اونایی که تجربه دارن و دکترشون راهکارهایی رو داده لطفا بگن منم پسریمو زودتر ببینم  

من ک 37سزمیکنم

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوست داشتی بخون ،ان شاءالله بزودی نی نی سالمتو بغل کنی 😘😘😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2442812/خاطره-ی-بارداری-ناخاسته-و-زایمان-طبیعی-من?postId=86970210

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
37 که زوده واسه سز

ن خوبه

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2714
دکترت اون موقع نوبت داده یا خودت میگی؟ دکتر من که زودتر از 39 هفته وقت نداد

هردومون..من بارداری سختی داشتم ومیخوتم مثل شوهرم اردیبهشتی بشه هرچه زودترتمومش کنم

هردومون..من بارداری سختی داشتم ومیخوتم مثل شوهرم اردیبهشتی بشه هرچه زودترتمومش کنم

اوف خوش بحالت دکترمن قبول نمیکنه بااینکه بندنافش یدور دورگردنشه ومن شبوروزنگرانم بازمیگه ۱۶اردیبهشت😕