2726
عنوان

پرستار

367 بازدید | 18 پست

با سلام

دوستان من در محدوده غرب تهران هستم، به یک پرستار بچه نیاز دارم. از ساعت 8 الی 5 بعدازظهر. 

لطفا اگر آدم مطمئن و صادق سراغ دارید به من معرفی کنید.

پسر من 2 بار عمل قلب انجام داده و برام مهم است که آدم صبر و مطمئنی باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ شرایطش خاصه بنظرت اینجا جای پیدا کردن پرستاره😐😐😐😐😐😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2728

سلام من کسی میشناسم خانم محترمی همسایمونه شوهرش فلجه خودش کار میکنه بنده خدا ک بتونین ی سریدار مدزسه یا خونه براش پیدا کنین ثواب داره ی پسره شش ساله هم داره وضعیتشون خیلی بحرانیه 

تو فضای مجازی خیلیا قابل اعتماد نیستن توهین نشه ها مثل اون دوستمون که اومد خوبی کنه لباس عروسش به فن ...

دلیل نمیشه ک همه مث هم باشن یکبار اون دوستتون بیگدار ب اب زده دلیل نیست ک همه ینحور باشن طرز فکرتون یکم خوب نیست 

نه شما اعتماد کن به کسی نه ما اعتماد می کنیم به شما اینجا 

من نیاز ندارم شما به من اعتماد کنید عزیزم به جای اظهار نظر  اول مطلب رو درست ملاحظه کنید بعد نظر بدید.

من دیدم خیلی ها اینجا پیام گذاشتن اگر اطلاع ندارید اول بخونید بعد نظر بدید عزیزم

اولا عضویتت مبارک

بعدشم اونام مث شما تازه عضو میشون

قصدشونم چیز دیگه بوده!!!

اول یکم بمون بعد تاپیک بزن!!

موفق باشی

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
اولا عضویتت مبارک بعدشم اونام مث شما تازه عضو میشون قصدشونم چیز دیگه بوده!!! اول یکم بمون بعد تاپ ...

عزیزم من خیلی وقته دارم این سایت رو دنبال می کنم پس خیلی موندم بعد تاپیک زدم

جهت اطلاع شما

خواهر من هم کلی دنبال پرستار گشت. چند بار هم پرستار پیدا کرد ولی هیچ کدومش خوب نبود.

آخرش هم یه شماره پیدا کرد از اونجا پرستار گرفت و راضی بود.

از اون موقع سایتش رو هم داره، ازش میگیرم و میزارم اینجا.

پرستار کودک

دوست دارم یه مامان خوب باشم.
2706