2726
عنوان

كم شدن حركات جنين در ٣٦ هفته

118 بازدید | 7 پست

ديروز خيلي زياد تكون خورد امروز خيلي دير بيدارشدم از خواب الانم ٤ تا حركت كوچولو كرد ولي مثل ديروز نبود طبيعيه نگران شدم ٣٦ هفته و ٢ روزمه

منم مثل شمام دو روز پیش که اصلا تکون نمیخورد به اون صورت منو نگران کرد

دیروز انقدر میز از صبح تا شب که تعجب کردم بازم نگران شدم !

امروز بازم تنبل شده چند تا بیشتر نزده از صبح

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره الانم يكي ديگه زد . ولي خيلي نگران شده بودم

نینی منم تازه بیدار شده حرکتاش داره شکممو تکون میده😁

تنبل خانوم لنگ ظهر بیدار شده😂

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اره الانم يكي ديگه زد . ولي خيلي نگران شده بودم

مال منم همینجوری بود، یه روز اصلا نمیزاشت بخوابم، یه روز کمتر میشد...کم و زیاد داره..مهم اینه که حرکت داشته باشه...انشاالله به سلامتی زایمان کنی و نی نی خوشکلت رو صحیح و سالم بغل بگیری

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊