2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظرتون چیه

عاااالیههه😍😍😍😍

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
2731
نه خدا نکنه. اجازه بده من قربونت بشم. کادومنو کی میدی خخخ

خخخخ نههه  واقعا خجالت کشیدم   که گفتم براش کادو خریدم به نظر یه آدم خسیسو حسابگر اومدم که تازه دوستم رفته نشستم حساب کردم🙊ولی واقعا دوستی با اون دختره مفتش هم گرون بود چه برسه که من واقعا از صمیم دل بهش محبت کردم  

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
عاااالیههه😍😍😍😍

😍

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
2738
من تازه تک فرزندم کسیو از واقعا هزار جور برانداز میکنم دوست انتخاب میکنم تهشم از بس مهربونم طرف فکر ...

عهه منم تک فرزندم 😊

اما مثه بقیه تک فرزندا نیستم اسمشون بد دررفته لوسن 

والا دوستام بهم میگن بهت نمیاد تک فرزند باشی 

اره دقیقا منم چون زیادی باهاشون خوبم و جونحو میکنم تو حلقشون فکر میکنن خبریه به قول معروف محبت زیادی و مهربونی دل نمیبره دل میزنه ....

عهه منم تک فرزندم 😊 اما مثه بقیه تک فرزندا نیستم اسمشون بد دررفته لوسن  والا دوستام بهم میگن ...

آره دقیقاااا مخصوصا با جمله آخرت خیلی موافقم😢😢😢😢

2706