2410
2553

یه عدد دوست عستم با یه خانوم دکتر دوست بودم قبلا خخخ

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو سه تا دوست پیدا کردم ،یه گروه هم زدیم ،دخترای خوبین خداروشکر ،اگه دوست داشتی درخواست دوستی بده ...

منم ببر 

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
2720

منم میخام مشهدی نیس

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
شما هم دنبال دوستی؟

آره منم راستی پروفم اینه ولی اکانت دختر خالمه دکتر نیستم

2714
برو باشگاه و کلاس آشپزی و اینا یه عالمه دوست پیدا میکنی

والا من تو دوتا شهر که ساکن بودم و هستم باشگاه رفتم خودشونو میگرفتن زورشون میومد نگات کنن

حالا نمیگم همه جا و همه باشگاه ها اینجوریه ولی واسه من اینجوری بود😁

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
یه نفر پیدا کردم همشهری هم سن موندم برم ببینمش یانه  اونم دختره ... اخه نمیشه اعتماد کرد به م ...

آرهههه منم با کسی دوست شم نمیرم ببینمش🙊 

2706