1177
648

منم🙊

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

منم خیلی گشتم ،اومدن گفتن مگه اینجا سایت دوستیابیه ؟ یکی نیست بگه نه سایت خیانت و کی زشته کی خوشگله هست اینجا

دریافته ام که یک انسان تنها زمانی حق دارد به انسانی دیگر از بالا به پائین چشم بدوزد که ناگزیراست او را یاری رساند تا روی پای خود بایستد.
[QUOTE=87068017]کجایی هستی عزیزم[/QUOTزاهدانی تهران زندگی میکنم

کجایه تهرانی؟

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای رسیدن به خواستم یه صلوات میفرستی دوستم🙏❤ تیکر رسیدن به خواستمه .دوووووستون دارم دوستای نی نی سایتیم🙈
1189

آدم ها همه چیز را حاضر و آماده از دکان ها میخرند اما از آنجایی که دکانی نیست که دوست معامله کند آدم ها مانده اند بی دوست...!(گفت و گو روباه و شازده کوچولو)

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤ دریااا بغلم کن ... بغلم کن که شدم تنها....بغلم کن...بغلم کن بین نامردا منو تک ننداز...دریااا اشتباه کردم که از دست تو سُر خوردم....توی این مرداب با این آدما بُر خوردم...بد کم آوردم...  (این روزا مخاطب خاص تمام عاشقانه هام 💕خداست💕)

من دو سه تا دوست پیدا کردم ،یه گروه هم زدیم ،دخترای خوبین خداروشکر ،اگه دوست داشتی درخواست دوستی بده 

راستی چند سالته 

دریافته ام که یک انسان تنها زمانی حق دارد به انسانی دیگر از بالا به پائین چشم بدوزد که ناگزیراست او را یاری رساند تا روی پای خود بایستد.
1179

یه عدد دوست عستم با یه خانوم دکتر دوست بودم قبلا خخخ

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
من دو سه تا دوست پیدا کردم ،یه گروه هم زدیم ،دخترای خوبین خداروشکر ،اگه دوست داشتی درخواست دوستی بده ...

منم ببر 

835