2737
2734
عنوان

کم کردن وزن در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 26 پست
ماه دوم میری که برات سونوی تشکیل قلب بنویسه و احتمالا آزمایش خون که چیات کم و زیاد یا خوبه ماه سوم ...

مرسی عزیزم

تعیین جنسیتم قبل چهار ماه نمیشه؟

بعد ببخشید آنومالی چیه؟

یا اباعبدالله الحسین
من پنج کیلو کم کردم اول تا چهار ماه بعد دوباره اضافه کردم. بعد زایمان وزنم مثل قبل بارداری بود  ...

😁😁😁بگیر نگیر داره این وزن ما

همش به خاطر حالت تهوعی که داریم نمیتونیم چیزی بخوریم دیگه

یا اباعبدالله الحسین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی عزیزم تعیین جنسیتم قبل چهار ماه نمیشه؟ بعد ببخشید آنومالی چیه؟

اونم سونو هست که اعضای بدن بچه که تشکیل میده و جنسیت رو نشون میده

سونوی تشکیل قلب آخر هفته ٨

سونوی غربال‌گری بین هفته 11تا 12یا13

سونوی آنومالی معمولا بین هفته 18 تا20 انجام میشه

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
😁😁😁بگیر نگیر داره این وزن ما همش به خاطر حالت تهوعی که داریم نمیتونیم چیزی بخوریم دیگه

آره من هیچی نمیتونستم بخورم همش بالا میاوردم رفتم سرم و آمپول هم زدم یه کم بهتر شده بودم

الانم به خاطر اینکه بچه همش میچسبید بهم شیر میخورد ضعف میکردم و شیرم کم بود زیاد میخوردم اضافه کردم.

شروع کردم غذامو کم کردم و بیشتر به بچه غذا میدم 

از شیر بگیرمش راحت میشم میخوام ده کیلو کم کنم بشم مثل اونموقع که تو بارداری لاغر شده بودم همه میگفتن خیلی لاغر شدی ولی من دوست داشتم

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2731
😁😁😁بگیر نگیر داره این وزن ما همش به خاطر حالت تهوعی که داریم نمیتونیم چیزی بخوریم دیگه

زیاد وزنت بالا نره بهتره بچه من سه کیلو پنجاه بود موقع تولد  

هر دفعه از حمام میای به شکمت ویتامین ایی بزن  ماه آخر هر روز 

شکم من فقط هفته آخر ترک برداشت به اندازه یه کف دست زیر ناف

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
زیاد وزنت بالا نره بهتره بچه من سه کیلو پنجاه بود موقع تولد   هر دفعه از حمام میای به شکمت ویت ...

پمادش دیگه؟

چه خوب ترک بیفته اونوقت رفتنش دردسر داره

یا اباعبدالله الحسین
آره من هیچی نمیتونستم بخورم همش بالا میاوردم رفتم سرم و آمپول هم زدم یه&nbs ...

اخی پس چقدر اذیت شدی

من خداروصدهزار مرتبه شکر اصلا بالانیاوردم

وامیدوارم اصلا تا اخرش هیچوقت بالا نیارم

ولی شبانه روز حالت تهوع داشتم این اذیتم میکرد

الان کمتره ولی هست بازم

یه چیزی هم هست تعجبمه،دلم داره ضعف میره گشنمه ولی وقتی لواشک میخورم انگار نونی چیزی خورده باشم سیر میشم

مامانم میگه معدت درد میگیره نخور ولی نمیشه کیف میده

یا اباعبدالله الحسین
2738

خواهش میکنم عزیزم 

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
پمادش دیگه؟ چه خوب ترک بیفته اونوقت رفتنش دردسر داره

نه کپسول خوراکیش هر روز یکیشو باز میکردم داخلش مثل روغن بود میمالیدم به شکمم بعد حمام هم میری نباید زیاد لیف بکشی آروم با دست بکشی کافیه

اخی پس چقدر اذیت شدی من خداروصدهزار مرتبه شکر اصلا بالانیاوردم وامیدوارم اصلا تا اخرش هیچوقت بالا ...

منم ضعف داشتم ولی نمیتونستم چیزی بخورم ولی دوغ و چیزایی که بشه نمک زد خورد و یه کم ترش علاقه داشتم مثل آلبالو یا خیار