1177
648

من سه ماهموتموم کردم ازاول بارداریم چهارکیلووزن کم کردم

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸میشه برای شنیدن صدای قلب نی نیم ی صلوات بفرستین؟حاجت روابشین ایشالا😍😍😍

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

منم همینجورم تو همین یک‌ماه چهار کیلو کم کردم البته چیزی نمیخورم بی اشتهام برای همونه

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
1189

[QUOTE=87067392]خدا حفظکنه نی نی تو عزیزم ترسیدم گفتم شاید مشکلی برای نی نی پیش بیاد[/QUOTEمرسی قربونت برم،نه دکترگفت کم کردن وزن ربطی ب بچه نداره جنین هرچقدویتامین وموادمغذی هست وازمادردریافت میکنه خداروشکر .نگران نباش

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸میشه برای شنیدن صدای قلب نی نیم ی صلوات بفرستین؟حاجت روابشین ایشالا😍😍😍
من هنوز دکتر نرفتم شماها کی دکتر رفتنو شروع کردین؟ آزمایش زیاد داره؟

ماه دوم میری که برات سونوی تشکیل قلب بنویسه و احتمالا آزمایش خون که چیات کم و زیاد یا خوبه

ماه سوم سونوی غربالگری و ماه چهارم آنومالی

من به سرچشمه امید نه خود بردم راه❤️ذره ای بودم و مهر تو مرا بالا برد❤️من خسی بی سر و پایم که به سیل افتادم❤️او که میرفت مرا هم به دل دریا برد❤️

من پنج کیلو کم کردم اول تا چهار ماه بعد دوباره اضافه کردم. بعد زایمان وزنم مثل قبل بارداری بود 

ولی الان  باز پنج کیلو اضافه کردم

گاهی گمان نمیکنی ولی می شود                   گاهی نمی شود که نمی شود                  گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است.                     گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود              گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست.              گاهی تمام شهر گدای تو می شود.       خدایا توکلم به توست خودمونو به خودت سپردم.
1179
ماه دوم میری که برات سونوی تشکیل قلب بنویسه و احتمالا آزمایش خون که چیات کم و زیاد یا خوبه ماه سوم ...

مرسی عزیزم

تعیین جنسیتم قبل چهار ماه نمیشه؟

بعد ببخشید آنومالی چیه؟

یا اباعبدالله الحسین
من پنج کیلو کم کردم اول تا چهار ماه بعد دوباره اضافه کردم. بعد زایمان وزنم مثل قبل بارداری بود  ...

😁😁😁بگیر نگیر داره این وزن ما

همش به خاطر حالت تهوعی که داریم نمیتونیم چیزی بخوریم دیگه

یا اباعبدالله الحسین
مرسی عزیزم تعیین جنسیتم قبل چهار ماه نمیشه؟ بعد ببخشید آنومالی چیه؟

اونم سونو هست که اعضای بدن بچه که تشکیل میده و جنسیت رو نشون میده

سونوی تشکیل قلب آخر هفته ٨

سونوی غربال‌گری بین هفته 11تا 12یا13

سونوی آنومالی معمولا بین هفته 18 تا20 انجام میشه

من به سرچشمه امید نه خود بردم راه❤️ذره ای بودم و مهر تو مرا بالا برد❤️من خسی بی سر و پایم که به سیل افتادم❤️او که میرفت مرا هم به دل دریا برد❤️
😁😁😁بگیر نگیر داره این وزن ما همش به خاطر حالت تهوعی که داریم نمیتونیم چیزی بخوریم دیگه

آره من هیچی نمیتونستم بخورم همش بالا میاوردم رفتم سرم و آمپول هم زدم یه کم بهتر شده بودم

الانم به خاطر اینکه بچه همش میچسبید بهم شیر میخورد ضعف میکردم و شیرم کم بود زیاد میخوردم اضافه کردم.

شروع کردم غذامو کم کردم و بیشتر به بچه غذا میدم 

از شیر بگیرمش راحت میشم میخوام ده کیلو کم کنم بشم مثل اونموقع که تو بارداری لاغر شده بودم همه میگفتن خیلی لاغر شدی ولی من دوست داشتم

گاهی گمان نمیکنی ولی می شود                   گاهی نمی شود که نمی شود                  گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است.                     گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود              گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست.              گاهی تمام شهر گدای تو می شود.       خدایا توکلم به توست خودمونو به خودت سپردم.
😁😁😁بگیر نگیر داره این وزن ما همش به خاطر حالت تهوعی که داریم نمیتونیم چیزی بخوریم دیگه

زیاد وزنت بالا نره بهتره بچه من سه کیلو پنجاه بود موقع تولد  

هر دفعه از حمام میای به شکمت ویتامین ایی بزن  ماه آخر هر روز 

شکم من فقط هفته آخر ترک برداشت به اندازه یه کف دست زیر ناف

1178