2703
2553
عنوان

فیلمی که اگه نبینی نصف عمرت بر فناست#7

| مشاهده متن کامل بحث + 5052 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیلم ترسناک دوس ندارم. خوشم نمیاد از چیزای تخیلی بترسم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2456

من اصلا نفهمیدمششش کل فیلم متعجب بودم که چرا واقعا   

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2714
استارترجون اگه فیلمای ترسناک جدید سراغ داری بگو

زیاد جدید نیست ولی conjuring 1,2,3 رو اگه ندیدی،حتما نگاه کن

فیلم a tale of two sisters هم ببین کره ایه،قدیمیه ولی خیلییییی خوبه

Fino Alle Fine#
من اصلا نفهمیدمششش کل فیلم متعجب بودم که چرا واقعا    

Me tooاصلا متوجه هویت واقعی اون دختر نشدم خیلی اتفاقات داخل فیلم غیر منطقی بود مثلا چجوری پوستش از داخل خالکوبی شده یا چجوری اعضا بدنش بدون اسیب وارده خروجی اسیب دیدن چجوری شش اون انقدر سیاه بود که حتی خود پیرمرد کالبد شکاف هم گفت اگه روزی ده تا بسته سیگارم بکشی ریه هات به این شکل درنمیان

اینجور که برداشت کردم دختره یا یه جادوگر بوده  واجنه این شکلی ازش انتقام گرفتن یا قربانی یه مراسم شیطانی بوده

وچون شخصیت مظلومی داشته وتو تنهایی وبا شکنجه کشته شده  حالا دنبال انتقامه وتازمانی که مقصرو پیدا نکنه جسدش تازه وسالم میمونه

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
2706