2726
عنوان

این حرکات نوزادم طبیعیه یا خیلی زوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 28 پست
😊تشخصی کولیک هم شده عین اوتیسم هر چی میشه میگین کولیک،کولیک حملاتش بیشتر شب اتفاق میفته و نوزاد شدی ...

بچه داشتم خودم میدونم در حد تجربیاتم گفتم 

اگه گفتم ببره دکتر برا اینه که دکتر باید نظر قطعی بده

من نظرمو گفتم شمام نظر خودتونو بگین!!!

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نی نی منم پاشوسیخ میکنه سرشومیبره عقب راسی خیلی پستونک بش نده 

وای پستونک لامصب خیلی خوبه

نه گاهی ک نق بزنه الکی میدم میخوابه

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....

پسر من ۲۰ روزش بود ۳ بار توی یک روز غلت زد و به شکم افتاد

البته دیگه خیلی کم تکرار شد تا زمان روند طبیعی رشد نوزاد

اما خطرناک بود چون هنوز نمیتونست گردنشو بلند کنه و از خفه شدن جلوگیری کنه

🖤 
2728
بردمش دکتر گفت نداره جز نفخ که دارم عرق نعنا میخورم خودم بچه ام خوبه الحمدالله فعلا

اینکه پاهاشو سیخ میکنه موقع شیردهی نشونه اذیت بودنشه

دکتر متخصص ببر خودتم تغذیه اتو مراعات کن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

عزیزم چه نازه 

بوی شیرت حتما خیلی زیاده حس میکنه و دلش میخواد 😍😍😍😍

جونم دلم ضعف رفت براش

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
کولیک داره بچتون

تا وقتی ک بچه ضجه نزنه از گریه و ب خودش نپیچه که نمیشه گفت کولیک داره بخاطر سیخ کردن پاهاش

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
تا وقتی ک بچه ضجه نزنه از گریه و ب خودش نپیچه که نمیشه گفت کولیک داره بخاطر سیخ کردن پاهاش

اون کولیک شدید هست دختر منم کولیک داشت ولی ضجه نمیزد!!!!!!!!

شدت و ضعف داره

اینکه پاهاشو سیخ میکنه موقع شیردهی نشونه اذیت بودنشه دکتر متخصص ببر خودتم تغذیه اتو مراعات کن

گمونم رفلاکس داشته باشه

بچه هایی که کولیک دارن سرشون رو به عقب میدن و پاهاشون رو سخ میکنن

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

حرکاتش طبیعیه ولی اگه موقعه شیر خوردن خودشو سیخ میکنی یا هی وسط شیر خوردن یا بعدش مثله حالت قد کشیدن خودشو قوسی شکل میکنه اگه تو خواب اب دهنش میپره گلوش یا موقعه شیر خوردن هی خودشو میکشه عقب رفلاکسه پنهان داره که ممکنه بالا نیاره فقط تا تو گلوش میاد  و ترش میکنه اگه این حالتا رو داشت زود ببرش متخصصی تا زودتر درمان بشه

گمونم رفلاکس داشته باشه

خوب اونم با سونو مشخص میشه خیلیم سادست

میتونه حساسیت به پروتیین گاوی هم باشه که مادر باید رژیم غذایی خاصی داشته باشه

در هر صورت متخصص باید نظر بده

خوب اونم با سونو مشخص میشه خیلیم سادست میتونه حساسیت به پروتیین گاوی هم باشه که مادر باید رژیم غذای ...

من از موقعی ک زایمان کردم هیچ چیزی گاوی مصرف نکردم خیلی رعایت کردم