2726

روزی که مرخص شدم و اومدیم خونه ، دو روزش بود ، میخواستم شیرش بدم با دستش لباسمو سمت سینمو میکشید و پنجه دستشو سمت سینم باز و بسته میکرد

۱۸ روزشه الان همه جارو نگاه میکنه گردن میچرخونه اطرافشو نگاه میکنه بعد نگاه هاش عمیقه. با چشم قشنگ همه جارو دنبال میکنه.

پستونک میزارم دهنش گاهی خودش موقع خوردن پستونکشو با دست نگه میداره دم دهنش.

الان یه چار پنج روزی ام هست که موقع ک بغلش میکنم میخوام بخوابونمش یا شیرش بدم، پاهاشو سیخ میکنه حالت وایسادن

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....

کولیک داره ببرش دکتر شربت میده

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طبیعیه عزیزم پسرمنم همینطوری میکرد قشنگ ۱۰ روزش بود همه جارو نگاه میکرد منو با نگاه دنبال میکرد وقتی باهاش حرف میزدم‌میخندید 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

وا از کجا میگی

چه ربطی داشت

کولیک بچه ها بی قرارن گریه میکنن شیر نمیخورن

استارتر نوزادت باهوشه پسر منم همین بود

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

بردمش دکتر گفت نداره جز نفخ که دارم عرق نعنا میخورم خودم بچه ام خوبه الحمدالله فعلا

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....

😊تشخصی کولیک هم شده عین اوتیسم هر چی میشه میگین کولیک،کولیک حملاتش بیشتر شب اتفاق میفته و نوزاد شدید گریه میکنه و پاهاش رو توی شکمش جمع میمنه و شکم حالت منقبض پیدا میکنه

میخواهم بهترین باشم 🙌
من یه عکس از بچم گرفتم چهارده پونزده روزشه سرشو بر ...

ماها چقدر بچه بودیم دور از جون شما گلابی بودیم😐 اصلا رفتارهای نوزادای الان قابل درک نیست. همه چیشون زوده انکار

من پسرم متوجه حرکاتش نبودم  و فکر میکنم یا اون بی حس بود یا من خیلی نااگاه 😔ولی دخترم همون روز اول بعد تولدش تا من از درمی اومدم تو نگاهم میکرد و دیگه گریه نمیکرد و میدونست برش میدارم وای خدا باورم نمیشه بچه یک روزه چه حور میفهمید 

خدایا چقدر بچه ها نازن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706