2410
2553

خودتون فکرمیکنیدچه موردی بیشتر ازهمه موثر بوددر دخترشدنش؟

طبع همسرتون گرم بودیاسردوآیاتغذیه اش تغییرکردوتاثیرداشت ؟

چه احساسی داشتیدوقتی سونوگفت دختره نی نی تون؟

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

نی نی ندارم ولی فکر کنم بهترین حس باشه .دختر داشتن ارزوم بود

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیده بودم برای دختر شدن نینی باید ماست و لبنیات زیاد استفاده کرد

همسرم عاشق دختر بود(دوست داشت ا‌ولین نینیمون دختر باشه) 

خیلی ماست میخورد و هر شب شیر استفاده میکرد به منم میگفت بخور(همسر من تو کادر بیمارستانه و خودش کمی سردرمیاره)

سه چهار ماه لبنیات استفاده میکرد خیلی زیاد

یکی دیگه هم اینکه سه روز قبل از تخمک گذاری اقدام داشتم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2456

عزیزم مهمترین مسئله در تعیین جنسیت مصلحت خداست

وبعدشم زمان نزدیکی

اگر شما زمان تخمک گذاری نزدیکی کنین اسپرم پسر زودتر خودشو به تخمک میرسونه و اونو بارور میکنه

ولی اگر از زمان تخمک گذاری فاصله باشه اسپرم دختر که سرعتش کندتره تامیاد خودشو برسونه تخمکم ازاد شده 

عزیزم مهمترین مسئله در تعیین جنسیت مصلحت خداست وبعدشم زمان نزدیکی اگر شما زمان تخمک گذاری نزدیکی ک ...

دکترمن گفته قبل ازتخمکگذاری۱۰شب مکرر اقدام کن.نمیدونم

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!
خب نی نی تون چیشد  

دختر خداروشکر

وقتی هم متوجه شدیم سالمه و دختره خیلی خوشحال شدیم 

جشن گرفتیم

مادرشوهرم هنوزم میگه که پسره نینیتون (چون من اصلا پهلو ندارم شکمم گرد و بالاست و اینکه میگه زیباتر شدی)

خداروشکر سونو یه چیز دیگه میگه❤️😘😍😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2714
دکترمن گفته قبل ازتخمکگذاری۱۰شب مکرر اقدام کن.نمیدونم

خب دکترت جنسیتو در نظر نگرفته. به نظرم توکلت به خدا باشه

من و شوهرم پسر دوست بودیم خدا داد ولی گرفتش

الانم نینیم دخملی شده قربونش برم

با مصلحت خدا نمیشه جنگید

خب دکترت جنسیتو در نظر نگرفته. به نظرم توکلت به خدا باشه من و شوهرم پسر دوست بودیم خدا داد ولی گرفت ...

نه بهش گفتم واسه دخمل بده.این چیزی که دکترداده تادوسه روز قبل از تخمکگذاریه.

خدا حفظتون کنه ومبارک باشه عزیزم 

ممنون سلامت باشید عزیزم😘😍

دختر خداروشکر وقتی هم متوجه شدیم سالمه و دختره خیلی خوشحال شدیم  جشن گرفتیم مادرشوهرم هنوزم ...

مبارک باشه وعاقبتش بخیربشه.

مبارک باشه وعاقبتش بخیربشه.

ممنون سلامت باشید 

انشالله نینی شما هم هر چه هست سلامت بیاد بغلتون

ممنون سلامت باشید  انشالله نینی شما هم هر چه هست سلامت بیاد بغلتون

فعلا قصد اقدام داریم.

تشکرگلم.

2706