2726
عنوان

بلوغ زودرس و تزریق امپول دیفرلین

| مشاهده متن کامل بحث + 95247 بازدید | 228 پست
بچه ها قدش الان ۱۴۲ هست چاق هم نیست طفلکی اتفاقا کمبود وزن هم داره  وزنش ۳۱ کیلوه

عزیزم اگه دکتر تشخیص داده بزن اگه صفحه رشدش بسته شه همین ۱۴۲ بمونه خیلی کوتاه میشه بعدا خودش ناراحته

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗

سن استخوانیش ۱۱ سال بود

دخترم توی تیم شنای مدرسه است 

خیلی ظریف و کوچولو هست 

تازگی ها موهای زیر بغلش خیلی کم دراومده طفلکی افسرده شده می خواهد بره استخر و باید مایو بپوشه ناراحت میشه بچه ها ببینن و چون داره برای تیم اماده میشه یک روز در میون تمرین داره

نمی خوام این موضوع روی کیفیت زندگی اش اثر بگذاره ولی ظاهرا داره میگذاره دیروز بهم میگفت میشه امروز شنا ام رو نرم☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه دکتر تشخیص داده بزن اگه صفحه رشدش بسته شه همین ۱۴۲ بمونه خیلی کوتاه میشه بعدا خودش ناراحته

دکترش هم همین نظر رو داره

متخصص غدد کودکان بود و بهم گفت با توجه به قد خودت و همسرت این بچه کوتاه ست و چون تازه علایم بلوغ داره ظاهر میشه بهترین نتیجه رو میگیره 

۲ سال باید تزریق کنه تا ۱۲ سالگی 

بعد هم به حال خودش میگذاریم که بلوغ اش شروع بشه 

گفت احتمال چون تازه شروع بلوغ هست بعد از قطع امپول بیشتر از یک سال طول میکشه تا بلوغ کامل بشه

دکترش هم همین نظر رو داره متخصص غدد کودکان بود و بهم گفت با توجه به قد خودت و همسرت این بچه کوتاه س ...

حتما تزریق کنین بالاترم گفتم دخترای دوتا از دوستای ما انجام دادن و واقعا راضین قدشون الان نرماله 

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
2728
حتما تزریق کنین بالاترم گفتم دخترای دوتا از دوستای ما انجام دادن و واقعا راضین قدشون الان نرماله&nbs ...

مرسی عزیزم از راهنمایی ات

خیالم یک مقدار راحت شد

نمی دونم عوارض داره یا نه؟

ولی اگه احتمالا عارضه ای خاصی داشت که مهم بود دکتر میگفت

سلام شادی جان میشه لطفا ازشرایط فعلی دخترتون بعدازتزریق دیفرلین توضیح بدین ...عوارضی داشته یانه ؟رشد ...

من دخترم ۴ دوره تزریق کرد جز درد در محل تزریق برای مدت ۲۴ ساعت عوارض دیگه ایی نداشته

سینه هایش هم که یک کوچولو سفت شده بود کاملا مثل قبلش شد و‌انگار اصلا رویشی نداشته

البته دختر من خیلی زود تشخیص داده شد و تازه جوانه پستانی اش شروع شده بود و به همین خاطر با مصرف دارو‌سریع پسرفت کرد و الان اصلا هیچی نیست

باید دو‌سال امپول بزنه و احتمالا یک سال اخر هورمون رشد هم دکتر بده

من دخترم ۴ دوره تزریق کرد جز درد در محل تزریق برای مدت ۲۴ ساعت عوارض دیگه ایی نداشته سینه هایش هم ک ...

عزیزم پیش کدوم دکتر میبرید دخترتونو ؟؟؟ میشه اسمشو بگید منم میخوام برای دخترم پیگیر بشم فکر کنم علایم بلوغ داره

خداوندا هر سه فرزندم را به خودت میسپارم در همه حال محافظشان باش
 عزیزم پیش کدوم دکتر میبرید دخترتونو ؟؟؟ میشه اسمشو بگید منم میخوام برای دخترم پیگیر بشم فکر کن ...

سلام

من پیش دکتر فریبا نادری بردم

میخواستم پیش خانم دکتر رزاقی اذر ببرم که وحشتناک سرشون شلوغ بود و برای ۴ ماه بعد وقت داد منم ترسیدم زمان رو از دست بدم بردم پیش خانم دکتر نادری 

البته وقت دکتر رزاقی رو هم از دست ندادم ۱۰ روز پیش هم مطب دکتر رزاقی اذر بردمش

من خیلی زود اقدام کردم

دخترم تازه سینه هایش دردناک شده بود حتی تا دست نمیزدیم هیچی مشخص نبود

به من گفت دکتر باید تا ۲ سال امپول بزنه

سلام عزیزم من سه دوره از آمپول واسه دخترم با نظر پزشک استفاده کردم ولی بعد از اولین تزریق خانم که تزریق کرد من رو ترسوند انقد که الان هر لحظه فقط به دخترم فکر میکنم شما چند دوره زدید میشه کمکم کنید

سلام منم هفت ماهه واسه پسرم تزریق میکنم حتما پیگیری کنید پشیمون نمیشید. من پیش خانم دکتر آریا ستود ...

سلام میشه بگید پسرتون چه علایمی داشتن ؟؟؟ که حدس زدید بلوغ زودرس هست؟ بعدم میشه آدرس یا شماره تماس با دکتری که پسرتونو میبرید بهم بدید؟؟؟ آیا علایم بلوغ از بین رفته ؟؟؟؟ خواهش می کنم جوابمو بدید من خیلی نگران پسرممم

2706