1147
44
عنوان

بلوغ زودرس و تزریق امپول دیفرلین

137 بازدید | 19 پست

مامانها من یک دختر  دارم که تازه وارد ۱۰ سالگی شده علایم بلوغ رو داره و دکتر غدد کودکان با دیدن عکس دست و ازمایش های هورمونی تشخیص بلوغ زودرس و تزریق دیفرلین هر ۲۸ روز یک بار داده

می خواستم ببینم کسی فرزندش این مشکل رو داشته؟

تزریق دفرلین انجام دادید؟

چقدر موثر بوده توی رشد قد ، ارزش داره دو سال بچه این امپول رو بزنه؟

تو رو خدا هر کسی تجربه داره راهنمایی کنه

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

ینی از بلوغ زودس جلوگیری کنی؟؟وا نشنیده بودم تاحالا

بلوغ زود رس خوب نيس 

حداقلش اينه كه روي رشد قد تو دخترا تاثير داره جلوش گرفته بشه بهتره

❤️❤️❤️ششمين سالگرد آشناييمونم اومد ورفت و من هنوزم مثه روز اولى كه ديدمت عاشقتم همسر جان❤️❤️❤️
1156
منم ۱۱سالگی پ شدم قدمم ۱۷۰ مگه زوده پ بشه؟  قد و وزنش چنده

شايد واسه شما وراثتي باشه قدتون

❤️❤️❤️ششمين سالگرد آشناييمونم اومد ورفت و من هنوزم مثه روز اولى كه ديدمت عاشقتم همسر جان❤️❤️❤️

من نمیدونم تزریق این آمپول چقدر در روند رشد تاثیر داره

اما دیدم که تزریق نکردن آمپول یک دختر رو در شرایط جسمی بدی نگه داشت و بعد هم اون بچه به خاطر قد کوتاه و شرایط جسمی بدی که داشت، مشکلات و ناراحتی های روانی زیادی داره

پزشک متخصص وقتی نظری میده حتما نیاز هست

اگر شک دارید با یک متخصص غدد دیگه هم مشورت کنید و در نهایت تصمیم درست رو بگیرید و اگر درمان لازم داره شروع کنید

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
منم ۱۱سالگی پ شدم قدمم ۱۷۰ مگه زوده پ بشه؟  قد و وزنش چنده

بلوغ زودرس با شروع شدن دوره پریود مشخص نمیشه

در اسکن و عکس ها مشخص میشه که روند رشد طولی استخوان ها داره قطع میشه

یعنی شروع پریود خیلی ملاک نیست

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
8

ولی خب ده سال نزدیکه سن بلوغه

چقدر سن استخوانیش بیشتر بود از سن واقعیش؟

علائمش چیه؟

حداقل با یه دکتر دیگه هم مشورت کن

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره
1184
بچه ها قدش الان ۱۴۲ هست چاق هم نیست طفلکی اتفاقا کمبود وزن هم داره  وزنش ۳۱ کیلوه

عزیزم اگه دکتر تشخیص داده بزن اگه صفحه رشدش بسته شه همین ۱۴۲ بمونه خیلی کوتاه میشه بعدا خودش ناراحته

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗

سن استخوانیش ۱۱ سال بود

دخترم توی تیم شنای مدرسه است 

خیلی ظریف و کوچولو هست 

تازگی ها موهای زیر بغلش خیلی کم دراومده طفلکی افسرده شده می خواهد بره استخر و باید مایو بپوشه ناراحت میشه بچه ها ببینن و چون داره برای تیم اماده میشه یک روز در میون تمرین داره

نمی خوام این موضوع روی کیفیت زندگی اش اثر بگذاره ولی ظاهرا داره میگذاره دیروز بهم میگفت میشه امروز شنا ام رو نرم☹️

عزیزم اگه دکتر تشخیص داده بزن اگه صفحه رشدش بسته شه همین ۱۴۲ بمونه خیلی کوتاه میشه بعدا خودش ناراحته

دکترش هم همین نظر رو داره

متخصص غدد کودکان بود و بهم گفت با توجه به قد خودت و همسرت این بچه کوتاه ست و چون تازه علایم بلوغ داره ظاهر میشه بهترین نتیجه رو میگیره 

۲ سال باید تزریق کنه تا ۱۲ سالگی 

بعد هم به حال خودش میگذاریم که بلوغ اش شروع بشه 

گفت احتمال چون تازه شروع بلوغ هست بعد از قطع امپول بیشتر از یک سال طول میکشه تا بلوغ کامل بشه

دکترش هم همین نظر رو داره متخصص غدد کودکان بود و بهم گفت با توجه به قد خودت و همسرت این بچه کوتاه س ...

حتما تزریق کنین بالاترم گفتم دخترای دوتا از دوستای ما انجام دادن و واقعا راضین قدشون الان نرماله 

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
حتما تزریق کنین بالاترم گفتم دخترای دوتا از دوستای ما انجام دادن و واقعا راضین قدشون الان نرماله&nbs ...

مرسی عزیزم از راهنمایی ات

خیالم یک مقدار راحت شد

نمی دونم عوارض داره یا نه؟

ولی اگه احتمالا عارضه ای خاصی داشت که مهم بود دکتر میگفت

1178