2726
عنوان

آیا توی خونه، گوشی بلااستفاده و معیوب دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 29 پست
یه سونی اریکسونم دارم که انتن مشکل داره سیم بالا نمیاره.مدلش نمیدونم چیه گوشی لمسی.

عکساشونو محبت کنید ان شالله خریداری میشه

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چندتا دارم خرابن😑

سلام

خوبید؟

موردی نداره

عکساشونو محبت کنید ، خریداری میشع

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
گوشیای طرح میخرین از همونا که ریجیستری شدن و دیگه بدرد نمیخورن ، ما گوشی بی استفاده زیاد داریم تو خو ...

سلام

ممنونم

میتونید عکساشو محبت کنید تا خریداری بشه؟

2728
من یه ال جی دارم سالم بود .دوسال ازش استفاده نکردم حالا روشن نمیشه بردم درستش کنم گفتن خرجش بالاس

سلام

مدلشو بفرمایید تا خریداری بشه

سلام ممنون خوبم همینجا عکس بدم؟

سلامت باشید

اگر براتون مقدوره تلگراام

0933

3201212

اگر نه، همینجا

سلام ،ببخشید دوباره مزاحمتون شدم

چند وقته اگه بخام اهنگ پلی کنم ،کارت حافطه ام ارور میده

مینویسه خطا در کارتsd? ویروسی شده؟

و اینکه هر وقت گوشیمو روشن میکنم ،خود به خود بلوتوث روشن میشه، علتش چیه؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1099067
سلام ،ببخشید دوباره مزاحمتون شدم چند وقته اگه بخام اهنگ پلی کنم ،کارت حافطه ام ارور میده مینویسه خ ...

سلام

اون پیغام بخاطر خود کارت حافظه هست که یا ویروسیه یا خوب داره ازبین میره.

اون بلوتوث هم بخاطر برنامه شیرئیت هست!

سلام ،ببخشید دوباره مزاحمتون شدم چند وقته اگه بخام اهنگ پلی کنم ،کارت حافطه ام ارور میده مینویسه خ ...

سلام

اون پیغام بخاطر خود کارت حافظه هست که یا ویروسیه یا خوب داره ازبین میره.

اون بلوتوث هم بخاطر برنامه شیرئیت هست!

2706