2733
2734
عنوان

سوال در مورد اینستاگرام

58 بازدید | 2 پست

سلام دوستان من تازه اینستاگرام نصب کردم البته قبلا داشتم ولی خب همینطوری فقط اکانت بود همین. حالا من یه چند تا سوال داشتم کلا اینستا مگه برای دیدن مطالب و استوری های کسانی که میشناسیم نیست؟ پس قسمت جستجو ایستا که خودش یه عالم ویدیو و استوری  در مورد همه چیز هست میاره به چه درد میخوره؟ و سوال بعدیم یه سریا هستن که خیلی فالورر دارن و خیلی ها رو هم فالوو میکنن مثلا 5 هزار تا. حالا اینا چطور این همه رو چک میکنن پست هاش رو یا استوری هاشون رو؟ واقعا برام جای سواله من 60 تا نفر رو دنبال میکنم روزانه حداقل 20 دقیقه طول میکشه هم پست هاشون رو ببینم هم استوری هاشون رو. خیلی ممنونم ازتون

اینستاگرام بطور پیش فرض با توجه به عکسایی که لایک میکنی برات یه سری استوریا رو میذاره بعدشم واجب نیست که هرکسی رو دنبال میکنی همه پستا و استوریاشو چک کنی به 5 کا فالوئر ام نمیگن تعداد زیاد وقتی چهره های معروف فالوئر میلیونی دارن

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.