2703
2553
عنوان

مشورت

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 28 پست

به نظر من اشکال نداره، اگه جوری گفته بشه که کنجکاوی اضافی رو در بچه تحریک نکنه و مثل یه چیز معمولی و طبیعت بدن زن تو سن کم بچه بشنوه بعدا حساسیتشون رو این موضوعات کمتر میشه، نه مثل ما که یهو تو ۱۴ سالگی مثه یه راز خلقت بهمون گفتن و کف کرده بودیم و هی پیش خودمون فکر و خیال میکردیم

اما در کل شما حق دارید باید قبلش نظر شما رو میخواست، شما تصمیم گیرنده اید. شایدم یهو تو یه موقعیتی گیر افتاده نمیدونسته چطور جمعش کنه ناچارا گفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
به نظر من اشکال نداره، اگه جوری گفته بشه که کنجکاوی اضافی رو در بچه تحریک نکنه و مثل یه چیز معمولی و ...

تو دست من دیده بود ی بار گفتم دستمال یکبار مصرف برای تمیزکاری هستش دیگ کلا کنجکاو نشد و نپرسید ولی الللن هی میگ

میشه واس زود مامان شدنم دعاکنید
بازم بگو.چجوری حرف و باز کنم

همینجوری که گفتم حرفو باز کن دیگه،بگو یه سری حرفارو ادم زودتر به بچه بگه دچار بلوغ زودرس میشه خصوصا تو دخترا اگه دچار بلوغ زودرس شن یه حس سرخوردگی بهشون دست میده چون تغییرات براشون سخته و عین پسرا نیستن،پسرا از اینکه به بلوغ برسن خوشحال میشن چون میتونن واسه دوستاشون تعریف کنن که اره دیگه منم مرد شدم خلاصه اینکه بگو هر سنی یک تربیتی رو میطلبه و برای این سن حرفایی که برای دروه بلوغه رو زدن خیلی زوده 

میخواهم بهترین باشم 🙌
به نظر من اشکال نداره، اگه جوری گفته بشه که کنجکاوی اضافی رو در بچه تحریک نکنه و مثل یه چیز معمولی و ...

برای بچه چهار ساله خیلییییی زوده،بچه تو این باید بازی کنع و لذت ببره نه که این حرفا رو بفهمه 

میخواهم بهترین باشم 🙌
2714
تو دست من دیده بود ی بار گفتم دستمال یکبار مصرف برای تمیزکاری هستش دیگ کلا کنجکاو نشد و نپرسید ولی ا ...

بی توجه باش و جلوش مته به خشخاش نذار سنش کمه عادی میشه براش یادش میره

یه وقتایی راه درست به ذهن آدم نمیرسه بدبین نباش اما اگه دوست نداری دخترت زود یه چیزایی رو بدونه دوستانه که سر لج نیفتن به مادرشوهرت بگو

چه مادرشوهری خدا عمرش بدع همه رو اگاه کنه ا جاهلیت نجات بدع😂😂

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍 خدایاااا مرسییی بابت همه چی شکرت😍الهی همه ی عاشقارو ب عشقشون برسونو خوشبختشون کن ارزوی همرو براوردع کن ماهم بین اونا   
برای بچه چهار ساله خیلییییی زوده،بچه تو این باید بازی کنع و لذت ببره نه که این حرفا رو بفهمه 

نظرات مختلفه گلم، به نظر من اگه موضوع به صورت یه امر عادی از اول به بچه گفته بشه واسش عادی میشه و اصلا اثرات مخرب نداره. موضوع رو جنسی جلوه ندیم، این حرفا!! این طبیعت زنانه است. دخترا وقتی بزرگ میشن بدنشون کامل میشه و ماهی یه بار خون میاد که کثیفیای بدن دفع میشه و باعث سلامتی میشه. همین

نمیخوای واسش از روابط جنسی بگی که

این کاروبسپربه همسرت...بره بامادرش  منطقی وقاطع صحبت کنه بهش بگه این چه حرفی بوده به بچه گفتی اگه جایی بره بگه آبرویی برای مامخصوصازنم میمونه یاحتی اگه بگه مامان جونم(مادربزرگ)اینوگفته برای خودت بدنمیشه...یه خانومی میگفت من بچه بودم یه بارتوی کوچه دخترهای هم سن وسال یابزرگترش درباره دستمال شب عروسی حرف میزده بودن...اینم میره نوک انگشتشوخون میاره میزنه به دستمال میادجلوی مهمونهابه مامانش میگه اینم دستمال خونی من میگفت هم خودش کتک خورده بودهم مادرش رفته بوددر خونه اونامادرشوآگاه کنه...ناراحت شدم تویه ساختمونیدازلحاظ تربیتی بایدخیلی قوی باشی برای بچت که چندتربیته نشه...اگه مادرشوهرت پیروکم سواده کار ت سخته...خوب ازاین ورقضیه هم میتونی نگاه کنی حداقل که تربیت بچت دیگه تو مشت خودت باشه...چشمتوبازمیکنی...یه چندوقتم بامادرشوهرت سرسنگین باش وکمتربذاربچه بره یکم خودشوجمع کنه یعنی چی ازالان انقدربی پروارفتار میکنه